شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عارف متاسفانه تسلیم فضای خارج از مجلس شد

سه شنبه,۱۱ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در خصوص انتخابات هئیت رئیسه موقت مجلس دهم گفت: معتقدم فراکسیون امید امروز و فردا خود را بازیابی کند و در انتخاباتی که برای هئیت رئیسه دائم برگزار می‌شود هئیت رئیسه حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد تغییر کند.

وی ادامه داد: اعضای فراکسیون از اتفاقی که افتاد شوکه شده بودند و به نوعی غافلگیر شدند و فکر نمی‌کردند که بازی به اینصورت شود و این موضوع باعث شد تا بازی را از دست دهند.

جعفرزاده با اشاره به سخنان کواکبیان مبنی بر اینکه حدود ۵۰ نفر از اعضای امید به لاریجانی رای دادند، تصریح کرد: اینگونه نبود، از همان ابتدا بر سر رئیس در میان اعضا اختلافات زیادی وجود داشت . البته بنده از همان موضع خودم را مشخص کردم و اعلام کرده بودم که به لاریجانی رای می‌دهم.

عضو کمسیون بودجه و محاسبات با بیان اینکه چهارشنبه هئیت رئیسه تغیرات زیادی می‌کند؛ خاطرنشان کرد:در خصوص نواب رئیس و دبیران شاهد تغیر خواهیم بود. روز چهارشنبه هئیت رئیسه را اصلاح خواهیم کرد.

این نماینده اصلاح طلب ادامه داد: عارف متاسفانه تسلیم فضای خارج از مجلس شد و اشتباه کرد.

وی باید فضای درون مجلس را در نظر می‌گرفت. جعفرزاده ایمن آبادی افزود:در شرایط کنونی لاریجانی گزینه بهتری برای ریاست است و اتفاق خاصی نیافتاده است. او هم یک لیست امیدی است و باید دانست که یک لیست امیدی به ریاست مجلس رسیده، لاریجانی بهتر می‌تواند تندروها را مهار کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.