شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عارف هم با ریاست لاریجانی موافقت می‌کند

سه شنبه,۱۱ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس می گوید باید از تجربه لاریجانی برای ریاست مجلس دهم استفاده کرد و عارف نیز از ریاست لاریجانی حمایت می کند.

غلامعلی جعفرزاده، عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با نامه نیوز، در مورد احتمال ریاست لاریجانی و عارف در مجلس دهم گفت: فکر می کنم ریاست مجلس آینده آقای لاریجانی خواهد بود. باید از تجارب وی در مجلس آینده استفاده شود.

وی ادامه داد: آقای عارف یک چهره قابل احترام سیاسی هستند اما تجربه لازم برای حضور در جایگاه ریاست مجلس را ندارد.

وی اظهار داشت: آقای عارف و تیم شان می توانند یک نقش بسیار خوبی در جریان سازی سیاسی کشور داشته باشند. بر همین اساس از وی برای این جریان سازی حمایت می کنیم اما ریاست مجلس را اجازه دهند کسی که کاردان و مورد تایید و شخص شایسته ای است به دست بگیرد.

جعفرزاده با بیان اینکه عارف نیز در نهایت با ریاست لاریجانی موافقت می کند گفت:من تقاضا دارم که آقای عارف کاندیدای ریاست مجلس نشود و بنده نیز به شخصه کمک می کنم که آقای لاریجانی ریس مجلس دهم شود.

وی با تاکید بر اینکه مردم در انتخابات 7 اسفند به جریان افراطی گری جواب نه دادند گفت:کسانی که در برجام به ملت ظلم کردند جواب نه از مردم شنیدند و مردم نشان دادند که کشوری میخواهند که چه در داخل و چه در خارج تنش زا نباشد و ما باید این پیام ملت را درک کنیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.