شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فراکسیون‌ها در تحقیق و تفحص از شهرداری تهران ورود نکردند تا شبهه سیاسی بودن ایجاد نشود!

سه شنبه,۲۴ام اسفند ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در گفت و گو با دوات در مورد علت رد تحقیق و تفحص از شهرداری به موضوع رای گیری در این رابطه اشاره کرد و گفت: یک شبهه ای در شیوه رای گیری وجود داشت که به نظرم نوع تفسیر باعث شد برخی هم دچار اشتباه شوند. به عبارت دیگر وقتی گفته می شود موافق و مخالف رای دهند یعنی اینکه موافقان موافقت خود را با انجام تحقیق و تفحص اعلام کنند و مخالف هم وقتی رای مخالف می دهد یعنی نیازی به انجام تحقیق و تفحص نیست اما آقای لاریجانی یک تفسیر معکوس انجام داد.

جعفر زاده ایمن آبادی گفت: آقای لاریجانی تفسیر کرد هر کسی مخالف تحقیق و تفحص است رای موافق بدهد و هر که موافق است رای مخالف دهد. این تفسیر معکوس باعث شد تا برخی به اشتباه بیفتند و از این بابت به نظرم برخی آرا دچار اشکال است.

این نماینده مجلس نیز گفت: لابی های شهردار هم که مدتها بود در مجلس جریان داشت و امروز مشاهده شد که این لابی ها توانست تحقیق و تفحص را از شهردار دور کند و بسیاری از سوالات و شبهات بی پاسخ بماند.

وی در مورد تصمیم فراکسیون ها در مورد تحقیق و تفحص گفت: این موضوع را فراکسیون ها ورود نکردند. من در مورد فراکسیون امید و مستقلین ولایی می دانم که فراکسیونی ورود نکردند و تصمیم به اعضا واگذار شد.

جعفر زاده در پاسخ به این سوال که چرا فراکسیونی تصمیم گرفته نشد گفت: از آنجایی که دائما عنوان می کردند این تحقیق و تفحص سیاسی است فراکسیون ها ورود نکردند تا شبهه سیاسی بودن ایجاد نشود و به هر حال نتیجه این شد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.