شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فراکسیون اعتدال با تقاضای اولیه 50 نماینده آغاز به‌کار خواهد کرد

سه شنبه,۲۵ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی موضوع تشکیل فراکسیون اعتدال در مجلس دهم را قطعی دانست و گفت‌: این فراکسیون با ظرفیتی قریب به بیش از  نفر متقاضی داشته که عموم این افراد‌، نمایندگانی هستند که خط مشی مستقل داشته و با تشکیل این فراکسیون بنا دارند تا با دیدگاه مبتنی بر اعتدال در تصمیمات صحن علنی مجلس اقدام کنند.
 نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی همچنین در واکنش به برخی شایعات مبنی بر آنکه فراکسیون اعتدال در اعتراض با فراکسیون امید در مجلس شکل خواهد گرفت، گفت: بخش عمده‌ای از اعضای این فراکسیون خروجی های فراکسیون ولایت هستند و برخلاف آنچه مطرح شده دیدگاه این فراکسیون و اعضای آن بیشتر به فراکسیون امید نزدیک است.
به گفته او، تشکیل فراکسیون اعتدال در صحن علنی مجلس باعث خواهد شد که جریان حامی دولت و اعتدالی مجلس هماهنگی بیشتری داشته باشند. بنابراین می‌توان ایجاد چنین فراکسیونی را در جهت تقویت جریان اعتدالی مجلس برشمرد به ویژه آنکه بخش قابل توجهی از اعضای فراکسیون اعتدال مربوط به فراکسیون ولایت خواهند شد و در ساختار این فراکسیون در آینده بی‌تاثیر نیست.
این عضو لیست انتخاباتی امید در پایان خاطرنشان کرد‌: فراکسیون اعتدال به شکلی ادامه همان فراکسیون رهروان ولایت در دوره قبلی مجلس است و عموما اعضای آن را همان اعضا تشکیل می‌دهند البته هنوز تصمیمی برای تعیین اعضای هیات رییسه این فراکسیون صورت نگرفته است.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.