شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نایب‌رییس فراکسیون اعتدال در گفتگو با موج

فراکسیون اعتدال زیر مجموعه فراکسیون ولایت نیست

شنبه,۳۰ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره فراکسیون اعتدال گفت: فراکسیون اعتدال زیر مجموعه فراکسیون ولایت نیست و اعضای فراکسیون سوم تنها در یک‌جلسه که برای تصمیم‌گیری درباره ریاست مجلس برگزار شد، شرکت کرده اند.

وی افزود: این فراکسیون چیزی در فراکسیون ولایت امضا نکرده و در این جلسه درحالی که تنها ۲۴ ساعت تا برگزاری انتخابات هیات‌رییسه باقی مانده بود، سکوت کردیم که این سکوت به معنای تایید نیست.

نایب‌رییس فراکسیون اعتدال تصریح کرد: فراکسیون اعتدال و ولایت تنها در مورد ریاست مجلس اتفاق‌نظر داشته که آن اتفاق‌نظر تمام شد و هیچ اتفاق‌نظر دیگری وجود ندارد.

جعفرزاده ایمن آبادی درباره جزئیات فراکسیون اعتدال ، اظهار داشت: فراکسیون اعتدال، فراکسیونی مستقل و کامل است که اساسنامه آن در این هفته قطعی می شود.

وی با تاکید بر اینکه هرکس خود را منتسب به فراکسیون اعتدال نکند، گفت: فراکسیون اعتدال به دنبال کسب اکثریت نیست و حتی اگر ۲۰ نفر هم باشیم، بنده راضی‌ام و به شدت به دنبال این هستیم که افرادی موثر و قوی را دورهم جمع‌ کنیم.

نایب‌رییس فراکسیون اعتدال خاطر نشان کرد: اعضای فراکسیون اعتدال، مستقل هستند و این بدان معنا نیست که هیچ خط و خطوط سیاسی نداریم بلکه تنها مستقل از دو جریان موجود در مجلس هستیم و معتدلیم.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه با برشمردن جریان های حاضر در مجلس، افزود: دو جریان در مجلس وجود دارد که یکی تمام انرژی خود را برای تخریب دولت می گذازد و دیگری هم در حقیقت وکیل الدوله است.

نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی درباره گرایش فراکسیون اعتدال اظهار داشت: این فراکسیون نه وکیل الدوله‌ ونه مخالف دولت است؛ بلکه همه انرژی این فراکسیون این است تا حق و منافع مردم، با مشی اعتدالی و بدون تندروی و کندروی اجرا شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.