شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی:

فراکسیون مستقلین ولایی به دنبال حذف آقای مطهری نیست!

دوشنبه,۸ام خرداد ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه هیچ کس در فراکسیون مستقلین نظر به حذف آقای مطهری از نایب رئیسی را ندارد، تصریح کرد: برخی شایعات مبنی بر تلاش فراکسیون مستقلین برای حذف مطهری از نایب رئیسی دروغ محض است.

وی یادآور شد: اعضای فراکسیون مستقلین ولایی ابتدا با فراکسیون امید نشستی را برگزار کردند اما تعامل لازم صورت نگرفت.

جعفرزاده ایمن آبادی تاکید کرد: ما به هیچ وجه راضی به آسیب دیدن نواب رئیس نیستیم و فراکسیون امید باید تعامل خود را با اعضای فراکسیون مستقلین بیشتر می کرد.

ما به دنبال حذف هیچ گروهی نیستیم

این نماینده مردم در مجلس دهم، یادآور شد: بنده بر این باور هستم که باید همه افراد و اعضای هر سه فراکسیون مجلس دیده شوند زیرا مجلس مجموعه ای است که همه دارای رای هستند و باید به صورت متحد کار شود.

وی با بیان اینکه نادیده گرفتن برخی گروه ها در مجلس مشکلاتی را در اداره کشور از لحاظ تقنینی ایجاد خواهد کرد، افزود: بدون شک باید رضایت همه گروه ها و جناح ها و همه اقوام حفظ شود و باید ترکیب هیات رئیسه به نحوی دیده شود تا مشارکت همگانی را شاهد باشیم ما به دنبال حذف هیچ گروهی نیستیم و بر این باوریم که با ایجاد فضای تعامل و همکاری می توان از همه ظرفیت های مجلس برای اداره درست کشور استفاده کرد.

رئیس مجلس خط قرمز ما است / مطهری نماد و نشان حریت و آزادگی است

جعفرزاده با تاکید بر اهمیت حفظ ترکیب هیات رئیسه کنونی مجلس با تغییرات حداقلی، تصریح کرد: در انتخاب رئیس بحثی وجود ندارد و حضور دکتر لاریجانی به عنوان رئیس ، خط قرمز ما است و با هیچ مجموعه ای نیز وارد صحبت نخواهیم شد از سویی دیگر حاضر به حفظ نواب رئیس نیز هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه فردی مانند آقای مطهری برای ما نماد و نشان حریت و آزادگی است، تاکید کرد: طی صحبت با نمایندگان فراکسیون مستقلین متوجه شدم که حتی یک نفر نیز حاضر به حذف آقای مطهری نیست درحالی که این موضوع تا حدی غیرواقعی بیان شد ، لذا من احساس می کنم یک سناریویی از داخل نوشته شده و کسانی نیز آن را داستان پردازی کردند.

ضرورت برگزاری نشستی با حضور روسای 3 فراکسیون مجلس

نماینده مردم رشت در مجلس دهم، تصریح کرد: فراکسیون مستقلین ولایی تقاضا دارد که روسای سه فراکسیون یعنی آقایان کاظم جلالی، حاجی بابایی و عارف با یکدیگر نشستی را برگزار کنند و بر اساس وزن فراکسیونی تصمیمی را اتخاد کنند؛ ما معتقد به استفاده از همه ظرفیت ها هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: آنچه اکنون باعث تعجب است پیدا شدن سینه چاک هایی برای آقای مطهری است که به نظر می رسد بیشتر جنبه رسانه ای داشته باشد، ما در مجلس نهم صدای ملت را به همراه آقای مطهری با 9 نفر آغاز کردیم حال عده ای برای آقای مطهری سینه چاک می کنند.

وی با بیان اینکه مجلس نهادی مستقل است، افزود: رای نمایندگان از رسانه ها تاثیر نمی پذیرد ، لذا بهتر است رسانه ها نیز کمتر وارد این حواشی شوند.

جعفرزاده با یادآوری پشت سرگذاشتن انتخابات باشکوه ریاست جمهوری دوازدهم، افزود: برخی ادعا دارند که برای این انتخابات بیشتر از دیگران تلاش کردند درحالی که فراکسیون مستقلین ولایی زحمت زیادی برای دفاع از دولت و تفکر و مشی اعتدالی کشید و اگر آن را در کفه ترازو بگذاریم زحمت های این فراکسیون قابل مقایسه با تلاش های فراکسیون امید نیست.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.