شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی تشریح کرد:

فراکسیون مستقلین ولایی معتقد به تغییر حداقلی در هیات رئیسه است

یکشنبه,۱۰ام تیر ۱۳۹۷ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نظر مقدماتی فراکسیون مستقلین ولایی در خصوص انتخابات هیات رئیسه مجلس، گفت: فراکسیون در جمع‌بندی مقدماتی به این نتیجه رسید که مطالبات امروز مردم قرار گرفتن اشخاص خاص در جایگاه هیات رئیسه مجلس نیست، در واقع مردم خواستار رفع مشکلات خود هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: از سوی دیگر فراکسیون مستقلین ولایی با توجه به تجربه سال‌های گذشته قائل به تغییرات حداقلی در هیات رئیسه مجلس است، همچنین خواستار تعامل حداکثری با فراکسیون‌های امید و ولایی است.

جعفرزاده ایمن‌آبادی ادامه داد: فراکسیون مستقلین ولایی با تعاملات حداکثری خواهان اقناع دو فراکسیون دیگر برای همکاری است تا بتوان ضمن حفظ هیات رئیسه کنونی از این مرحله برای رفع مشکلات مردم گذار کرد.

وی معتقد است: فراکسیون‌های سیاسی مجلس در دو سال باقی مانده باید برای مسائل مردم طرح ارایه کنند لذا هیات رئیسه برای ما اولویت اول نیست، کما اینکه ساز جداگانه فراکسیون‌ها اشتباه است لذا با تعامل سه فراکسیون باید همین هیات رئیسه کنونی را حفظ کرد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: فراکسیون مستقلین ولایی مجلس دنبال تغییر نیست، استفاده از ظرفیت زنان یا جوانان در هیات رئیسه هم موضوعی است که در سال نخست باید به آن توجه می‌شد. در حقیقت استراتژی فراکسیون مستقلین ولایی تغییر حداقلی است.

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.