شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فرصتی برای بررسی برنامه ششم توسعه باقی نمانده

سه شنبه,۱۴ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، گفت: از دکتر لاریجانی درخواست می شود از ادامه بررسی برنامه ششم توسعه در مدت فعالیت باقی مانده از مجلس دوره نهم جلوگیری کند،به دلیل اینکه زمانی کافی برای انجام این مهم وجود ندارد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: به دلایل مختلف به صلاح نیست برنامه ششم توسعه کشور در مدت باقی مانده از فعالیت مجلس نهم بررسی شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: باید توجه داشت حدود سه چهارم از نمایندگان مجلس دوره نهم در دوره دهم مجلس شورای اسلامی حضور ندارند؛این درحالی است که اگر به دلیل محدودیت زمانی با عجله برنامه ششم توسعه مصوب شود، باید نمایندگان منتخب مردم در دوره دهم با برنامه کار کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود:درحال حاضر جلسات کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه به دلیل محدودیت زمانی از لحاظ کارشناسی در سطح مطلوبی برگزاری نمی شود و این موضوع نگرانی هایی به همراه دارد.

وی گفت: با توجه به اینکه مدت برنامه ششم توسعه کشور 5 ساله است که چهار سال از این دوره همزمان با فعالیت مجلس در دوره دهم است؛بنابراین بهتر است برنامه ششم توسعه کشور توسط نمایندگان دوره دهم مجلس بررسی شود.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: از رئیس مجلس شورای اسلامی  درخواست می شود از ادامه بررسی برنامه ششم توسعه در مدت فعالیت باقی مانده از مجلس دوره نهم جلوگیری کند به دلیل اینکه زمانی کافی برای انجام این مهم وجود ندارد./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.