شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فرمایشات آیت الله قربانی باید در دستور کار مسئولان استان قرار بگیرد

شنبه,۱۶ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده با اشاره به سخنان آیت الله قربانی در نماز جمعه دیروز در محور های مختلف از جمله سخنرانی عوامل وابسته به فتنه ۸۸ در استان و عملکرد دادگستری و ثبت گیلان، اظهار کرد: آیت الله قربانی در طول تاریخ حضورشان به عنوان نماینده ولی فقیه در استان به عنوان یک روحانی انقلابی و مبارز، دلسوز وضعیت کشور و به خصوص استان گیلان می باشند.

وی با بیان اینکه فرمایشات آیت الله قربانی باید در دستور کار مسئولان استان قرار بگیرد، گفت: دغدغه های ایشان باید در بخش های مختلف لحاظ شود و در فضای اخلاق مدارانه این تذکرات را در دستور کار قرار دهند.

فضای سیاسی گیلان بهترین فضا در چند دوره اخیر است

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید براینکه فضای سیاسی گیلان بهترین فضا در چند دوره اخیر است، اضافه کرد: آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در استان و پدر معنوی گیلان محسوب می شوند.

جعفرزاده ادامه داد: همچنین استاندار زحمت کش و صادقی در استان داریم و باید در یک فضای تعاملی امورات اجرا می شود زیرا خیلی ها غبطه فضای تعاملی گیلان را می خورند.

نماینده مردم رشت در مجلس رشت با اشاره به اینکه مشکلات کوچک باید خارج از تریبون ها رفع و رجوع شود، افزود: تذکرات به حق آیت الله قربانی پدر معنوی استان گیلان قابل حل است و باید کمک شود بدون دغدغه و فشار های جانبی کار ها پیش برود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.