شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت

فرمایشات رهبری برای نمایندگان مجلس در هر امری فصل الخطاب است

جمعه,۱۳ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب مبنی بر این که مجلس باید در جریان بررسی برجام باشد، گفت: نگاه مقام معظم رهبری در این خصوص موید جایگاه و اهمیت مجلس است و در راس امور بودن مجلس را مورد تاکید قرار می دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه مطلب افزود: فرمایشات ایشان همواره برای مجلس و تمامی نمایندگان فصل الخطاب بوده و هم کلیه نمایندگان و هم اعضای کمیسیون ویژه برجام باید با دقت زیادی بر روی بحث های کارشناسی برجام تمرکز و از سیاسی کاری های احتمالی دوری کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی تصریح کرد: بررسی برجام در مجلس به طرق مختلف امکان پذیر است و با توجه به فرمایش معظم له که فصل الخطاب تلقی می شود نمایندگان ولایتمدار از این پس به دقت و نگاه دقیق تری موضوع بررسی برجام را در مجلس پیگیری می کنند.

وی در خصوص ارسال لایحه برجام به مجلس گفت: این روش یکی از شیوه های بررسی برجام در مجلس است که باید با نگاه جمعی در مجلس در مورد آن تصمیم گیری شود اما مساله مهم این است که فرمایش رهبری در خصوص بررسی برجام در مجلس بدون شک از طرف نمایندگان مورد تبعیت قرار خواهد گرفت.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:نظر رهبری برای هر قوای سه گانه همواره روشن کننده مسیر راه بوده و هست و با وجود تمامی اختلاف نظرها و سلیقه هایی که ناشی از وجود دموکراسی در کشور وجود دارد، همه ما تابع فرمایشات ولایت هستیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.