شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده در تذکر شفاهی:

فرهنگیان بازنشسته فراموش شده‌اند

سه شنبه,۱۱ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از باقی ماندن مشکلات معیشتی فرهنگیان گفت: فرهنگیان بازنشسته که سال‌های سال تلاش کرده‌اند، امروز فراموش شده‌اند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، نماینده مردم رشت در مجلس در جلسه علنی امروز خانه ملت در تذکر شفاهی، با اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه اظهار داشت: نتایج انتخابات نشان می دهد که مردم به لیست امید دل بسته اند، لذا از دولت تدبیر و امید انتظار می رود برای ارتقاء معیشت مردم برنامه ریزی جدی کند.

وی در ادامه با اشاره به باقی ماندن مشکلات معیشتی فرهنگیان تصریح کرد: نظام رتبه بندی فرهنگیان نتوانست مشکل معیشتی این گروه را برطرف کند و فرهنگیان بازنشسته نیز فراموش شده اند.

جعفرزاده ادامه داد: اینها کسانی هستند که سال های سال برای تربیت من نماینده مجلس و رئیس جمهور و وزیر و وکیل تلاش کرده اند و حالا نباید اینگونه با آنها رفتار شود.

نماینده مردم رشت در مجلس همچنین از تعلل در پرداخت مطالبات بازنشستگان فرهنگی انتقاد کرد و با بیان اینکه این مسئله پذیرفتنی نیست، ادامه داد: بیمه طلایی هم که به فرهنگیان وعده داده شد، محقق نشده است؛ لازم است واقعا برای ارتقاء سطح معیشت فرهنگیان تدبیر ویژه ای شود و مجلس نیز آمادگی کمک را دارد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.