شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فعالیت‌های کانون ریشه‌ای و تاثیر‌گذاراست

شنبه,۲۷ام شهریور ۱۳۹۵ - اجتماعی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برنامه‌های کانون ریشه‌ای و بنیادی هستند،گفت: فعالیت‌های متنوع و خلاقانه‌ کانون در ارتقای توان‌مندی آینده‌سازان مهم و تاثیر‌گذار‌ است.

 غلامعلی جعفرزاده در حاشیه‌ بازدید از نمایشگاه‌ دست‌آورد‌های تابستانی مربیان و اعضای مرکز فرهنگی هنری شماره‌3رشت، گفت: توجه ‌به کودکان و نوجوانان باید ریشه‌ای باشد و هنگامی که استعداد‌های این‌گروه‌های سنی در ظرف ‌قرار ‌گیرند، تغییر آن بسیار مشکل خواهد ‌بود.

وی در ادامه روند رو به رشد کانون کشور را مورد‌ توجه ‌قرار‌داد و از توسعه‌ی فعالیت‌های این‌نهاد فرهنگی در سطح استان نیز ابراز‌خرسندی کرد.

نماینده‌مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: کانون‌ دستگاهی است که خدمات‌ارزنده به کودکان و نوجوانان ارایه‌ می دهد و فعالیت‌های متنوع و خلاقانه‌ی آن در ارتقای توان‌مندی آینده‌سازان مهم و تاثیر‌گذار‌است.

‌وی با بیان اینکه فعالیت‌های زیست محیطی مربیان و اعضای کانون باید مورد توجه قرار گیرد،گفت:این‌گونه فعالیت‌‌ها از عادت کردن چشم ‌و ذهن به تصاویر نامناسب پیرامون جلوگیری ‌می کند.

جعفرزاده خاطرنشان کرد:تلاش مربیان درجهت تقویت نگاه خلاقانه کودک و نوجوان برای تشخیص درست تفاوت‌ها، ارزش‌مند و قابل تقدیر است.

وی از گسترش فضا‌های آموزشی به‌ویژه افزایش مراکز فرهنگی هنری فراگیر، راه‌اندازی کتاب‌خانه‌های سیار شهری و روستایی استقبال‌کرد و پیگیری خواسته‌های کانون در زمینه‌ی تجهیز و افتتاح مراکز تازه را از اولویت‌های پیش‌رو خواند

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.