شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

فعال کردن 14 تصفیه‌خانه ازجمله خدمات نوبخت به گیلان است

جمعه,۲۱ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

جعفرزاده ایمن آبادی رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان به عدم حضور مسئولان استان در مراسم افتتاح دانشکده هنر و معماری دانشگاه گیلان انتقاد کرد و بیان داشت: محمدباقر نوبخت سبب فخر گیلان است.

وی ادامه داد: زمانی که رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی متواضعانه به استان ما سفر می‌کند مشاهده می‌کنیم که مسئولان استانی در این مراسم حضور ندارند و از این بابت عذرخواهی می‌کنم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شأن معاون رئیس جمهور باید رعایت شود، افزود: بنده به دوستان استانی این تذکر را می‌دهم و باید از فرصت حضور مسئولان کشوری در استان بهره‌مند شویم.

وی با بیان اینکه محمدباقر نوبخت به دهها دلیل نمی‌تواند بگوید در این مدت در دولت چه خدماتی به گیلان ارائه کرده است، خاطرنشان کرد: هر مشکلی برای استان پیش می‌آید به سرعت آن را برطرف می‌کند و وظیفه داریم سپاسگزار باشیم.

جعفرزاده با اشاره به اینکه اسکله کاسپین با 70 درصد پیشرفت فیزیکی در حال تعطیلی بود که نوبخت دوباره آن را فعال کرد، افزود: فعال کردن 14 تصفیه‌خانه شهرهای گیلان از جمله خدمات نوبخت به این استان است.

وی تصریح کرد: اگر نوبخت را نداشتیم نمی‌توانستیم راه آهن رشت‌ـ قزوین را در سال 95 به اتمام برسانیم.

منتخب مردم رشت در مجلس دهم به دیدار مقام معظم رهبری روز گذشته با اعضای مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و متذکر شد: ایشان سه راهبرد مهم را بیان فرمودند که یکی از آنها توسعه علمی کشور است.

وی یادآور شد: گیلان تنها یک دانشگاه بزرگ دولتی دارد و این دانشگاه در ردیف‌های بودجه‌ای با مشکل مواجه است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.