شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

قطعنامه سازمان ملل علیه سوریه تلافی شکست شورای امنیت در حلب بود.

یکشنبه,۲۱ام آذر ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان این که تروریست های تکفیری گریبان کانادا را خواهند گرفت ، گفت: لابی رژیم صهیونیستی پشت پرده قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل برای جبران ناکامی حامیان تروریسم در شورای امنیت است.
قطعنامه سازمان ملل علیه سوریه تلافی شکست شورای امنیت در حلب بود.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که پیروزی های راهبردی ارتش سوریه در عملیات آزادی حلب موجب آشفتگی حامیان تروریسم شده است ، گفت: آمریکا ، مرتجعین عرب با همراهی لابی صهیونیستی با ادعای دفاع از مردم به دنبال توقف عملیات ارتش سوریه هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از رفتار سازمان ملل متحد در جنگ سوریه گفت: سازمان ملل متحد در جنگ سوریه نتوانسته به وظایف خود در قبال مردم این کشور در مقابل تروریم بپردازد.

وی تصریح کرد: سازمان ملل متحد و کشورهای غربی در مواجهه با جنایات تروریست های تکفیری و کشتار مردم عراق و سوریه سکوت کردند اما حالا در آستانه آزادی حلب از چنگ تروریست ها درباره سرنوشت مردم ابراز نگرانی می کنند.

جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد ضمنی از رفتار کانادا در ارائه پیش نویس علیه دولت سوریه در مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، گفت: ارتش و ملت سوریه با همراهی ائتلاف متحدین دمشق امروز خون بهای دفاع از امنیت جامعه جهانی را در برابر تروریسم می پردازند.

وی در ادامه افزود: لابی رژیم صهیونیستی پشت پرده قطعنامه مجمع عمومی سازمان ملل برای جبران ناکامی حامیان تروریسم در شورای امنیت است.

این نماینده مجلس دهم گفت: تک تک کشورهایی که به قطعنامه سازمان ملل متحد درباره سوریه رای مثبت دادند خیلی زودتر از آنچه که گمان می کنند طعم تلخ حملات تروریستی را نظیر آنچه که در پاریس تاکنون به وقوع پیوسته ، مزه خواهند کرد.
وی در انتها تاکید کرد: تروریسم مسئله ای نیست که با سیاست یک بام و دوهوا بتوان با آن برخورد کرد زیرا آتش تروریسم همانند موضوع القاعده گریبان بنیان گذاران آن را خواهد گرفت.photo_2016-12-11_22-47-26

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.