شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پیام مشترک به مناسبت روز جهانی كار و كارگر

کارگر در سنگر کار و تولید،نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می کند.

یکشنبه,۱۲م اردیبهشت ۱۳۹۵ - اجتماعی
Labor-4

 نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پیام مشترکی به مناسبت روز جهانی کار و کارگر گفتند: کارگر در سنگر کار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان نیروی محرکه‌ چرخه‌‌ اقتصاد ، نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می کند.

آیت الله زین العابدین قربانی، محمدعلی نجفی و غلامعلی جعفرزاده در این پیام مشترک که نسخه ای از آن روز یکشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده اند: نکوداشت روز جهانی کار و کارگر ، تجلی عالی ترین تصویر سازندگی و تحول در روند زندگی انسان ها یعنی بوسه پیامبر مهرگستر اسلام (ص) بر دستان توانمند و پینه بسته کارگر است که با این عمل به احسن وجه، منزلتی شگرف به این قشر پرتلاش بخشیده است.
در ادامه این پیام مشترک اضافه شده: در حالیکه ایران اسلامی با تکیه بر اقتصاد مقاومتی به سرعت به سوی قله‌های شکوه، عزت و عظمت گام بر می دارد، ادامه این نهضت عظیم بر عهده تمامی فداکارانی می باشد که دست ها و قلبهایشان آیینه تلاش روزگار است، عرق جبین می ریزند ، نان بازو می خورند و فروتنانه خدمت خلق می کنند.
در بخش دیگری از این این پیام مشترک افزوده شده: بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یک کشور سرمایه انسانی کارآمد، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و کارگر در سنگر کار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان نیروی محرکه چرخه‌ اقتصاد، نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می کند.
نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه این پیام مشترک، ضمن تبریک صمیمانه روز جهانی کار و کارگر به تلاشگران صدیق و خدوم این استان که سرفرازانه در جهت توسعه و آبادانی گیلان تلاش می کنند، از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سلامتی و سعادت برای همه آنان را مسألت کرده اند.
نخستین روز ماه مه میلادی برابر با ۱۲ اردیبهشت ماه، روز جهانی کار و کارگر نام دارد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.