شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پیام مشترک به مناسبت روز جهانی كار و كارگر

كارگر در سنگر كار و تولید،نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می كند.

یکشنبه,۱۲ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - اجتماعی

 نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پیام مشتركی به مناسبت روز جهانی كار و كارگر گفتند: كارگر در سنگر كار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان نیروی محركه‌ چرخه‌‌ اقتصاد ، نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می كند.

آیت الله زین العابدین قربانی، محمدعلی نجفی و غلامعلی جعفرزاده در این پیام مشترك كه نسخه ای از آن روز یكشنبه در اختیار ایرنا قرار گرفت، آورده اند: نكوداشت روز جهانی كار و كارگر ، تجلی عالی ترین تصویر سازندگی و تحول در روند زندگی انسان ها یعنی بوسه پیامبر مهرگستر اسلام (ص) بر دستان توانمند و پینه بسته كارگر است كه با این عمل به احسن وجه، منزلتی شگرف به این قشر پرتلاش بخشیده است.
در ادامه این پیام مشترك اضافه شده: در حالیكه ایران اسلامی با تكیه بر اقتصاد مقاومتی به سرعت به سوی قله‌های شكوه، عزت و عظمت گام بر می دارد، ادامه این نهضت عظیم بر عهده تمامی فداكارانی می باشد كه دست ها و قلبهایشان آیینه تلاش روزگار است، عرق جبین می ریزند ، نان بازو می خورند و فروتنانه خدمت خلق می كنند.
در بخش دیگری از این این پیام مشترك افزوده شده: بی تردید رمز پیشرفت و توسعه پایدار یك كشور سرمایه انسانی كارآمد، اندیشه خلاق و نبوغ سرشار است و كارگر در سنگر كار و تولید، با صبر و اعتقادی راسخ به عنوان نیروی محركه چرخه‌ اقتصاد، نقشی برجسته و ویژه‌ ایفا می كند.
نماینده ولی فقیه، استاندار و رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه این پیام مشترك، ضمن تبریك صمیمانه روز جهانی كار و كارگر به تلاشگران صدیق و خدوم این استان كه سرفرازانه در جهت توسعه و آبادانی گیلان تلاش می كنند، از خداوند متعال توفیقات روز افزون توأم با سلامتی و سعادت برای همه آنان را مسألت كرده اند.
نخستین روز ماه مه میلادی برابر با 12 اردیبهشت ماه، روز جهانی كار و كارگر نام دارد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.