شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

لاریجانی مناسب ترین فرد از نظر فراکسیون مستقلین برای ریاست مجلس است

یکشنبه,۳ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  درباره مواضع فراکسیون مستقلین در مجلس گفت: فراکسیون مستقلین متشکل از نمایندگانی است که به هر دلیلی مایل به ادامه عضویت در فراکسیون امید یا رهروان ولایت نبودند و هنوز این فراکسیون به انتخاب نام نیز برای خود اقدام نکرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: این که یکی از اعضای فراکسیون امید مطرح کنند که این افراد به دلیل ترس از تایید صلاحیت ها از فراکسیون امید بیرون آمده اند، سخن زشتی است که گوینده آن باید عذرخواهی کند.

جعفرزاده ایمن آبادی همچنین تصریح کرد: شیطنت هایی در خصوص مواضع فراکسیون مستقلین می شود به طور مثال می گویند این فراکسیون به دلیل نقدی که به ریاست علی لاریجانی بر مجلس دارند، از ولایت جدا شده اند.

وی تاکید کرد: به صراحت تاکید می کنم که علی لاریجانی مناسب ترین فرد از نظر فراکسیون مستقلین برای ریاست مجلس بوده و صحبت هایی که به این فراکسیون منتسب می کنند در این باب که سال آینده نباید علی لاریجانی رییس باشد،  کذب محض است.

عضو هیات موسس فراکسیون مستقلین گفت:این فراکسیون در بیرون از مجلس پیروی از منویان رهبری را اولویت و خطر قرمز خود می داند و در داخل مجلس نیز در رویکردهای کلی با ریاست فعلی مجلس یعنی دکتر لاریجانی همنوا است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.