شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ماده 52 برنامه سوم توسعه کشور اجرا شود

یکشنبه,۱۲ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده  امروز در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به اینکه طرح رتبه‌بندی قدری در افزایش دریافتی فرهنگیان تاثیر گذاشته است، اما نتوانسته جبران کثری سال‌های گذشته را انجام دهد.

جعفرزاده اظهار کرد: طرح رتبه‌بندی معلمان دچار مشکلاتی است و از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهیم نقص‌های آن را برطرف کرده و در قالب لایحه به مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

به وضعیت نامناسب ساختمان‌های آموزش و پرورش به‌ ویژه در مناطق محروم اشاره کرد و افزود: امنیت دانش‌آموزان در مدارس مذکور فراهم نمی‌شود.

وی گفت: فردا قرار است برنامه ششم توسعه کشور در صحن علنی بررسی شود و نمایندگان با موافقت وزیر آموزش و پرورش می‌توانند موضوع مذکور را در مجلس مطرح کنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر هوشمندسازی مدارس تصریح کرد: هنوز در مدارس کشور از روش‌های سنتی استفاده می‌شود و نتوانستند از تکنولوژی‌های جدید استفاده کنند.

 جعفرزاده خواستار اجرای ماده 52 برنامه سوم توسعه کشور مبنی بر فعالیت یک نفر از فرزندان فرهنگیان در آموزش و پرورش شد و ادامه داد: تنفیذ ماده مذکور در برنامه ششم توسعه کشور است و امروز نمایندگان گیلان به منظور اجرای ماده 52 با وزیر آموزش و پرورش رایزنی می‌کنند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.