شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

ما مدافع حقوق مردم هستیم و نباید به حزب و جناح کاری داشته باشیم

شنبه,۷ام اسفند ۱۳۹۵ - سیاسی

جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو بااعتمادآنلاین:
چهارم بهمن ماه مجلس شورای اسلامی روز پر حاشیه ای را تجربه کرد. قالیباف شهردار تهران و رحمانی فضلی وزیر کشور گزارشی را از عملکرد هر دو نهاد در حادثه پلاسکو در صحن علنی مجلس قرائت کردند. قالیباف که پس از گزارش وزیر کشور پشت تریبون قرار گرفته بود و بیشتر از آنکه گزارشی ارائه کند به تعریف و تمجید هایی خارج از موضوع از شهرداری تهران پرداخت و البته آمارهای متناقضی نسبت به وزیر کشور ارائه کرد که همین امر موجب واکنش یکی از نمایندگان مجلس(غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی) شد.بعد از آن اما برخی از نمایندگان حامی شهردار تهران به دور صندلی جعفرزاده جمع شدند و سعی کردند تا مانع صحبت های او شوند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی،نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی پس از پایان جلسه در جمع خبرنگاران پارلمانی ضمن انتقاد از گزارش ضعیف و عدم عذرخواهی از مردم گفته بود که بنده شنیده‌ام که برخی از نمایندگان حکم مشاور شهردار را دارند و باید این موضوع را بررسی کنیم که اگر اینگونه باشد خیلی بد است. چرا که نماینده باید مدافع حقوق مردم باشد. اگر نماینده ای حکم مشاور شهردار را داشته باشد کار بسیار سخیف و زشت است.ما مدافع مردم هستیم و نباید به حزب،گروه و جناح کاری داشته باشیم.

در این شرایط سوالی که ذهن را درگیر می کند این است که نمایندگان می توانند مشاور شهردار تهران باشند؟ و در این شرایط چگونه می تواند وظیفه اصلی خود که دفاع از حقوق ملت است را به درستی انجام دهند؟
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار اعتمادآنلاین،گفت: این موضوع را باید کمیسیون اصل 90 بررسی کند.اگر نمایندگان بابت مشاور شهردار بودن پولی دریافت نکنند خلاف نیست.
وی در خصوص اینکه اگر بجای حقوق تسهیلاتی دریافت کنند، خلاف نیست؟ اظهارداشت: ممکن است وجود داشته باشد اما آن هم خلاف است.کمیسیون اصل 90 باید بررسی کند که برخی نمایندگان بابت مشاور قالیباف بودن وجوهی می گیرند یا خیر اگر وجوهی دریافت نکنند خلاف نیست.

این نماینده مجلس با اشاره به مراجعه برخی نمایندگان که حکم مشاور شهردار تهران را دارند، تصریح کرد: چند نماینده که حکم مشاور داشتند به بنده مراجعه کردند و اعلام کردند که وجوهی دریافت نمی‌کنند و تنها مشاور هستیم و مشاوره می دهیم. بنابراین کمیسیون اصل 90 باید این موضوع را بررسی کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.