شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی:

متاسفانه در برنامه های صدا و سیما ضعف وجود دارد

یکشنبه,۱۰ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی با بیان این که اعضای فراکسیون رهروان توضیحات سرافراز را قانع کننده ندانست، گفت: مطلبی که در جلسه اعضای فراکسیون مورد تاکید قاطبه نمایندگان قرار گرفت ظلمی بود که صدا و سیما نسبت به برجام اعم از مجلس و تیم مذاکره کننده داشت.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به حضور رییس سازمان صدا و سیما در جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با حضور کاظم جلالی و اعضای این فراکسیون گفت: مطلبی که در این جلسه مورد تاکید قاطبه نمایندگان قرار گرفت ظلمی بود که صدا و سیما نسبت به برجام اعم از مجلس و تیم مذاکره کننده داشت. تمام برنامه های صدا و سیما به جنبه انتقادی از برجام اختصاص داشت این در حالی است که آیا برجام نقطه مثبتی نداشت؟

نماینده مردم رشت در مجلس تصریح کرد: صدا و سیما رویکرد سیاه نمایی به مجلس و دولت دارد.به عنوان مثال مدتی است بر روی یکی از معاونت های ریاست جمهوری قفل کرده است و کوچکترین موضوعی از آن را بازتاب می دهد.در مورد مجلس نیز علیرغم اینکه مجلس کار کارشناس درمورد برجام کرد  اما در صدا و سیما عنوان کردند آش را 20 دقیقه نمی پزند اما مجلس برجام را 20 دقیقه ای پخت.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: متاسفانه در برنامه های صدا و سیما  ضعف وجود دارد. در ماه محرم برنامه خوبی از صدا و سیما پخش نشده و صدا و سیما وارد جریان خاص جناحی و سیاسی  شده است.  از شورای نظارت  بر عملکرد صدا و سیما تقاضا می کند  تخلفات صدا و سیما به رهبری و سران سه قوه گزارش داده شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه صدا و سیما باید رسانه ملی باشد و نه میلی اظهار داشت: صدا و سیما ظلم و حمله خود به برجام،مجلس و تیم مذاکره کننده را  به رهبری منتسب می کرد و ادعا داشت چون رهبری نسبت به برجام انتقاد داشتند ما هم مجبور شدیم اینگونه عل کنیم.در حالی که اینگونه نبوده است.

این عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه تصور می کنم صدا و سیما رویه جناحی و سیاسی دارد افزود: در این زمینه مجلس به تخلفات این سازمان  رسیدگی خواهد کرد و در عین حال انتظار داریم رویه خود را اصلاح کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.