شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در مراسم دریافت اعتبار نامه نمایندگی

مجلس دهم کاری واجب‌تر از حل مشکل بیکاری ندارد

جمعه,۲۰ام فروردین ۱۳۹۵ - سیاسی

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بیکاری را از مسائل مهم کشور و گیلان دانست و گفت: مجلس دهم کاری واجب‌تر از حل مشکل بیکاری ندارد.

مهندس غلامعلی جعفرزاده، نماینده منتخب مردم  رشت در مجلس شورای اسلامی در مراسم دریافت اعتبار نامه نمایندگی از فرماندار رشت ( 19 فروردین) در دفتر فرماندار این شهر برگزار شد، گفت: از مردم استان گیلان و شهر رشت به خاطر لبیک گفتن به فرمان مقام معظم رهبری و حضور عاشقانه در انتخابات تشکر می‌کنم.

 وی افزود: مردم گیلان و شهر رشت یک بار با حضور خود در انتخابات نشان دادند عاشق جمهوری اسلامی و سرباز ولایت فقیه هستند  و سعی می‌کنند ادامه دهنده راه شهدا باشند.

نماینده مردم رشت در مجلس با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری انتخابات در هیئت‌های اجرایی و نظارت شهرستان رشت، اعلام کرد: مجریان انتخابات در فرمانداری رشت تلاش کردند تا انتخابات خوب و سالم برگزار شود و حق الناس مورد نظر مقام معظم رهبری رعایت شود.

 وی از برخی بداخلاقی‌های انتخابی نیز انتقاد کرد و گفت: برگزاری انتخابات در کشور اسلامی، الگوی اسلامی می‌طلبد و وجود بداخلاقی‌های انتخاباتی هرچند کم هم شایسته نیست.

جعفرزاده با اشاره به برگزاری دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در دهه اول اردیبهشت، اظهار داشت: همه مانند انتخابات اسفند سال گذشته باید تلاش کنند تا این دوره از انتخابات هم به سلامت برگزار شود.

 وی با بیان اینکه دیروز فضای رقابتی و امروز فضای همدلی و رفاقت در گیلان وجود دارد، گفت: پس از انتخابات باید برای حل مشکلات مردم رفاقت و همدلی و جود داشته باشد.

نماینده مردم رشت در مجلس خاطرنشان کرد: باید در فضای تعامل و دوستی مشکلات مردم را به حداقل برسانیم.

 وی خواستار اهتمام بیشتر مسئولان در خصوص تقویت اقتصاد مقاومتی شد و اعلام کرد: رونق تولید و افزایش صادرات، نتیجه توجه به اقتصاد درون زا و برون گر است.

جعفرزاده اذعان کرد: تاکید رهبر معظم انقلاب بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل به این معنا است که فاز مطالعاتی در این حوزه انجام شده و اکنون نوبت اجرا و عمل است.

 وی اظهار داشت: سال 95 سال خوبی است و  فضای خوب در کشور و گیلان وجود دارد که امیدوارم از مشکلات انباشته شده سال‌های قبل کاسته شود.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به ضرورت عملکرد واحد برای حل مشکلات گیلان، گفت: باید تلاش کنیم راه آهن و آزاد راه قزوین رشت را به نقطه مطلوب برسانیم.

وی موضوع آب شرب را از دیگر مسائل گیلان برشمرد و گفت:  باید 11 سد لاستیکی در استان احداث شود.

جعفرزاده، بیکاری به ویژه در بین جوانان تحصیلکرده را از مشکلات مهم کشور و استان گیلان دانست و گفت: مجلس دهم کاری واجب‌تر از حل مشکل بیکاری ندارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه امیدوارم مجلس دهم مانند مجلس نهم سیاسی نشود، گفت: اقتصاد، معیشت مردم و اشتغال جوانان اولویت مسائل مهم کشور هستند.

در پایان این مراسم اعتبار نامه نمایندگی مهندس جعفرزاده از سوی فرماندار رشت به وی اعطا شد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.