شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

محبوبیت و کارنامه درخشان حزب‌الله لبنان مانع افتراق امت اسلامی می‌شود

جمعه,۱۴ام اسفند ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس معتقد است سعودی‌ها با «تروریست» خواندن حزب‌الله لبنان قصد فرار رو به جلو و خروج خود از اتهامات وارده برای حمایت از داعش را دارند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی  در واکنش به «تروریست» خواندن حزب‌الله لبنان از سوی شورای همکاری کشورهای عرب خلیج فارس، گفت: مدتی است عربستان سعودی به علت تشکیل و حمایت مالی و تسلیحاتی داعش مورد هجمه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی واقع شده است که امروز برای خروج از این اتهامات حزب‌الله را تروریست می‌نامد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: کشورهای عضو شورای همکاری کشورهای عرب خلیج فارس امروز برای حمایت از سعودی‌ها حزب‌الله را تروریست می‌نامند تا بتوانند این کشور از مظان اتهام خارج کرده و توجه را به سمت دیگری جلب کنند.

وی افزود: حزب‌الله جزء احزاب محبوب همه امت اسلام است و تا کنون دست به قتل و غارت نزده صرفا در برابر تجاوز صهیونیست‌ها جنگیده و مقاومت کرده است این در حالی است که در برابر آن، کارنامه منفی عرب‌ها را داریم که ضمن تشکیل داعش آنها را با سلاح تجهیز کرده و به جان مسلمانان منطقه می‌اندازد.

جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه سعودی‌ها را در رأس خائنان جهان اسلام دانست و گفت: تمام فعالیت‌های کشور یهودی عربستان در راستای تأمین و جلب نظر سران رژیم صهیونیستی بوده و این کشور از هیچ تلاشی برای مورد تشویق قرار گرفتن از سوی صهیونیست‌ها دریغ نمی‌کند.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی در پایان در خصوص خطرات احتمالی که «تروریست» نامیدن حزب‌الله برای این حزب در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: هیچ خطری نمی‌تواند حزب‌الله را تهدید کند چرا که این حزب محبوبیت لازم را در بین امت اسلام داشته و کارنامه درخشانی دارد حتی این اقدام شورای همکاری کشورهای عرب خلیج فارس نمی‌تواند باعث ایجاد تفرقه در لبنان شود

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.