شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مدیرعامل جدید مخابرات گیلان بومی نیست درصورتی که ما در استان مدیران توانمند زیادی داریم

چهارشنبه,۱۱ام اسفند ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت : هر ۱۳ نماینده گیلان در مجلس شورای اسلامی با انتصاب رسول آمویی مدیرعامل جدید شرکت مخابرات گیلان که اهل کرمانشاه است مخالف و خواستار لغو حکم وی هستند.

وی با بیان اینکه همه انتصابات مدیران کل در گیلان باید با هماهنگی استاندار که عالیترین مقام اجرایی دولت در استان است انجام گیرد افزود : انتصاب مدیرعامل جدید شرکت مخابرات گیلان بدون اطلاع و هماهنگی با محمدعلی نجفی انجام شد.

وی تصریح کرد : علاوه بر این مدیرعامل جدید مخابرات گیلان بومی نیست در حالیکه ما در استان مدیران توانمند و با استعدادی زیادی داریم.

نماینده مردم رشت در خانه ملت گفت : اگر مدیرانی نظیر رییس کل دادگستری و بازرسی بومی نباشد خوب است ، زیرا در استان آشنا و فامیل ندارد و این مساله باعث بهتر اجرا شدن عدالت می شود اما در دیگر دستگاه ها بهتر است مدیران کل بومی باشد چرا که با شناخت از موقعیت استان عملکرد بهتری خواهند داشت.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه مسوولان شرکت مخابرات ایران مدعی هستند این شرکت خصوصی است و در عزل و نصب مدیران مستقل عمل می کند خاطر نشان کرد : ما در کشور دستگاه و یا نهادی که بصورت جزیره ای عمل کند نداریم و همه باید تابع قانون باشیم.

وی تصریح کرد : اگر چه ما نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در عزل و نصب مدیران کل دخالت نمی کنیم اما بر روند انتصابات نظارت خواهیم داشت.

نماینده خانه ملت یاد آور شد : هر ۱۳ نماینده گیلان در خانه ملت در نامه ای خطاب به استاندار خواستار جلوگیری از حضور مدیرعامل جدید مخابرات گیلان در جلسات استانداری شدند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی گفت : کارکنان شرکت مخابرات گیلان خواستار تحسن بودند که ما آنها را دعوت به صبر و خویشتن داری کردیم.

وی افزود : با این روش مستقل و خود مختاری که شرکت مخابرات پیش گرفته آیا در آینده با مشکلی مواجه نخواهد شد ؟ و یا به کمک و حمایت استانداری نیازی ندارد ؟

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.