شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن‌آبادی در مراسم افتتاح ستاد مردمی دکتر روحانی در فومن:

مذاکره کنندگان هسته‌ای کشورمان توانستند به دنیا بفهمانند که انرژی هسته‌ای حق مسلم ما است!

دوشنبه,۱۸ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

ستاد مردمی دکتر روحانی در شهرستان فومن با حضور و سخنرانی غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی و رئیس ستادهای مردمی دکتر روحانی در استان گیلان افتتاح گردید.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی با طرح این سوال که چرا از آقای روحانی حمایت می کنیم؛ گفت: ۶ عزیز نامزد شده اند که البته آقای جهانگیری پوششی آقای روحانی است و کارهایی شده است و کارهایی نیز باقی مانده است با وجود تیم قوی دیپلماسی تحریمی را که کاغذ پاره می دانستند ولی تیم ایرانی توانست به مذاکره کنندگان بفهماند که انرژی هسته ای حق مسلم ماست و اکنون فروش نفت به ۲و نیم میلیون بشکه نفت رسید و ذخایر گازی ما که توسط قطر برداشت می شد و ما فقط تماشاچی بودیم امروز در حال رقابت هستیم و حجم زیادی از پول های ما نیز در دنیا سرگردان است و ما نمی توانیم پس بگیریم پس دولت وظیفه دارد مشکلات مردم را به حداقل برساند.
نماینده مردم رشت افزود: ۴ عزیز دیگر سابقه ریاست جمهوری ندارند و با تغییر رئیس جمهور ۳۰۰ هزار مدیر باید جا به جا شود و به این دلیل گفته می شود که دولت تدبیر و امید امتداد پیدا کند و البته مسایلی دروغ و کذب را نیز رقبا مطرح می کنند مثلا افزایش یارانه ها از محل افزایش حامل های انرژی باید صورت گیرد که مجلس اجازه افزایش حامل های انرژی را نمی دهد زیرا باید از مردم بیشتر بگیرند تا بیشتر بدهند و مجلس اجازه جیب به جیب کردن را نخواهد داد.
وی افزود: رشد اقتصادی باید ۲۶ درصد باشد تا ۵ میلیون شغل ایجاد شود که باید اشاره داشت که بالاترین رشد اقتصادی در دنیا ۱۷ درصد اتفاق افتاده است پس ادعای آقایان قابلیت اجرایی ندارد.
جعفرزاده ایمن‌آبادی گفت: ما نماینده مردم هستیم و تشخیص این است که مجلس می تواند با این دولت کار کند و هماهنگی لازم وجود دارد و باید گفت دولت در زمینه درمان نیز اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
وی افزود: اصل حضور حداکثری مردم پای صندوق رای است که موجب اقتدار نظام است و بعد امتداد دولت روحانی مدنظر است زیرا آقایان فقط شعار می دهند و هیچ برنامه ای ندارند و این اشکال است و حرف ها و ادعاهایی هم که دارند هیچ کارشناسی در کشور تایید نمی کند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.