شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نماینده مردم رشت:

مردم از کاندیداها یا دعوا می‌بینند یا بیان آرزوها،اینها صرفا برای تخریب دولت و یا انتقام‌جویی آمده‌اند

شنبه,۱۶ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن انتقاد از اینکه علیرغم اعلام قبلی مبنی بر محوریت فرهنگی در دومین مناظره‌ انتخابات ریاست جمهوری، روز گذشته رنگ و بویی از حوزه فرهنگ در آن دیده نشد، گفت: دومین برنامه مناظره نشان داد که کاندیداها از حوزه فرهنگ شناخت ندارند و چنین امری زمینه تأثر مردم را فراهم کرده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اینکه کاندیداها فاقد برنامه فرهنگی بودند، اظهار کرد: به عبارت دیگر مناظره روز گذشته مشخص کرد که در این حوزه کاندیداها آرزوهایی را مطرح می‌کنند و هیچ برنامه‌ای در هیچ زمینه‌ای برای ارائه ندارند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: نباید فراموش کرد در زمانی که کاندیداهای فعلی ریاست جمهوری در عرصه های مختلف مسئولیت داشتند در حوزه فرهنگ هیچ اقدام موثر یا حمایتی نکردند یا شاهد کمرنگ بودن عملکردشان در این حوزه بودیم و این در حالیست که خوشبختانه دولت فعلی کارنامه خوبی در عرصه سینما، چاپ کتاب و موسیقی دارد.

وی با اشاره به محتوای برنامه مناظره ریاست جمهوری روز گذشته، تصریح کرد: باید به کاندیداهای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری گفت که مردم دعوا نمی‌خواهد بلکه برنامه کاری می‌خواهند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس ضمن تاکید بر اینکه حوزه فرهنگ از اقتصاد نیز مهم‌تر است و به عبارتی دیگر یکی از اساسی‌ترین بخش‌ها تلقی می‌شود، خاطرنشان کرد: دومین برنامه مناظره با محوریت فرهنگ برای کسانی که ادعایی در این عرصه داشتند امتحان سختی بود که متاسفانه این افراد قبول نشدند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.