شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،در سالن شهید باهنر شهرستان لاهیجان:

مردم ایران به دروغ و فریب رای نخواهند داد!

یکشنبه,۲۴ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، رئیس ستاد مردمی دکتر حسن روحانی در استان گیلان با اشاره به اهتمام دولت یازدهم به شکستن انزوا علیه ایران گفت: خواست این ملت، تعامل با دنیا و رویکرد اعتدالی از سوی دولت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی شامگاه شنبه در سالن شهید باهنر شهرستان لاهیجان اظهار داشت: ملت ایران، دولت دکتر روحانی را انتخاب کرده اند و برای ادامه راه، مجددا با رای دادن به او، از این دولت حمایت خواهند کرد.
وی با اشاره به اینکه مردم ایران به دروغ و فریب رای نخواهند داد، افزود: 29 اردیبهشت، روز تعیین کننده ای برای کشور است و مردم با بصیرت ایران، با تشخیص درست، بار دیگر ادامه راه را برای دولت تدبیر و امید هموار خواهند کرد.
جعفرزاده تصرح کرد: ایران کشوری با نشاط و با تمدنی ریشه دار است و مردم و جوانان ما، آگاه بوده و تمایل دارند که با دنیا روابط داشته باشند به همین دلیل، به روحانی رای می دهند.
وی اظهار داشت: همه ما سرباز ملتیم و مشکلات کشور را در چارچوب اصلاحات و مشی اعتدالی به عنوان یک خانواده بزرگ، پیگیری و برطرف خواهیم کرد.
به گفته جعفرزاده، باید با منبع بزرگ درآمدهای نفتی، بتوانیم برای کشور برنامه ریزی و از توان داخلی و همه ظرفیت ها برای رفع مشکلات استفاده کنیم.
وی ادامه داد: برخی نامزدها که ادعای حل مشکلات مملکت و ایجاد شغل دارند، نه برنامه دارند و نه سابقه مدیریت کلان تا بتوانند برنامه ریزی نمایند.
جعفرزاده ایمن‌آبادی افزود: باید آزادی های سیاسی و مشروع به کشور برگردد و بزرگان اصلاحات که به ناحق بین مردم حضور ندارند و از جنس واقعی مردم هستند، به دامان ملت بازگردند.
وی که در میان تشویق مردم لاهیجان سخنرانی می کرد، اظهار داشت: شهر لاهیجان افتخار همه ما گیلانی هاست و باید کمک کنیم تا این شهر به نماد گردشگری در کشور تبدیل شود.
وی از مردم خواست در 29 اردیبهشت ، پای صندوق های رای حاضر شوند و قاطعانه با رای دادن به دکتر روحانی و پیروزی او ، شاهد پیشرفت و توسعه استان و کشور باشیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.