شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مردم تحمل نسخه دیگری از احمدی‌نژاد را ندارند!

شنبه,۹ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی، اظهار کرد:اولین مناظره تلویزیونی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری نه تنها به فضای انتخاباتی کمک نکرد بلکه مردم را ناراحت کرده زیرا مردم تحمل پرخاشگری، بداخلاقی و توهین را ندارند و قطعا کسانی که برای انتقام‌جویی در مناظره شرکت کرده‌اند مورد غضب عمومی قرار می‌گیرند.

به گزارش نامه نیوز، وی افزود: متاسفانه برخی افراد بگم بگم‌های انتخابات 88 را الگوی خود قرار داده‌اند در حالیکه این کار می‌تواند اثر معکوس داشته باشد. البته این رفتار در سال 88 توانست فضا را تهییج کند اما بعد از گذشت مدتی مردم از آن نفرت پیدا کردند. حالا هم اگر کسی فکر می‌کند با دروغ پراکنی و بگم بگم می‌تواند جایگاه پیدا کند بداند که مردم در این دوره به اخلاق مدارها رأی خواهند داد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه کاندیداها باید به جای طرح شعارهای صرف به طرح برنامه‌هایشان روی بیاورند، یادآور شد: کاندیداها باید در مناظره های بعدی و رقابت های انتخاباتی برنامه محور صحبت کنند، اخلاق را رعایت کنند و به یکدیگر توهین نکنند. چرا که در غیر این صورت پاسخ منفی دریافت خواهند کرد.

جعفرزاده ایمن‌آبادی درباره فضای عمومی جامعه نسبت به انتخابات نیز گفت: شاید مردم تصمیمشان را گرفته باشند که رئیس‌جمهور در دوره دوم فعالیتش را ادامه دهد. زیرا انتخاب رئیس‌جمهور جدید، تعیین کابینه و تعویض مدیران ملی و استانی هزینه زیادی را برای جامعه به دنبال دارد و هر یک از کاندیداهای دیگر که وارد عرصه شوند می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند اما به نظر می‌رسد مردم از وسط راه بر نمی گردند و تمایل به تداوم دولت دارند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.