شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مردم متقاضی دولت مقتدر هستند نه دولت مظلوم!

دوشنبه,۲۳ام اسفند ۱۳۹۵ - اجتماعی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی،نایب رئیس فراکسیون مستقلان ولایی سخنران ديدار روز دوشنبه (٢٣ اسفند) اعضاي ليست اميد نمايندگان مجلس با رئيس جمهور گفت:مي بايست كليه دوستداران و حاميان دولت دعوت مي شدند كه قطعا سالن در نظر گرفته شده (محل دیدار با رئیس جمهور) پاسخگوي جمعيت نمايندگان حامي دولت نبود.

جعفرزاده در ادامه با اشاره به خدمات دولت در طول سه و نیم سال گذشته گفت:ضمن عرض خسته نباشید به دولت آقای روحانی بابت خدمات و زحماتتان، از دولت محترم بابت سه و نيم سال آوار برداري خرابه هاي دولت قبل،تقدیر و تشکر ویژه می‌شود.

جعفرزاده ايمن آبادي در ادامه با اشاره به اینکه اینجانب از فراكسيون مستقلين ولايي در اين جلسه شركت نموده ام گفت:با عنايت به خدمات ارائه شده از سوي دولت آقاي روحاني با توجه به محدوديت هاي شديد اعتباري،به خوبی توانستند کشور را مدیریت نمایند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی با گله‌مندی از ضعیف عمل کردن تیم رسانه‌ای دولت در اطلاع رساني خدمات انجام شده گفت: مردم متقاضي دولت مقتدر هستند نه دولت مظلوم !! و دولت می‌بایست از قالب دولت مظلوم خارج شود و خدماتش را برای مردم گزارش نماید.

نماینده مردم رشت در ادامه با توصيه به دولت گفت:مشي اعتدالي آقای روحانی می‌بایست استمرار يابد و با توجه به روحيات جنجالي رقبا و تصميم بر ايجاد فضاي راديكالي ، از اقاي روحاني درخواست می‌شود كماكان رويه اشان مشي اعتدالي باشد و در تله فضاي راديكالي نيافتند.

نایب رییس فراکسیون مستقلان ولایی با اشاره به وعده های داده شده انتخاباتی گفت:دولت به وعده هاي انتخاباتي داده شده می‌بایست عمل نماید و همچنین قانون اساسي را صحيح و دقيق اجرا نماید.

وی در پایان گفت:دولت از رويه هاي غيرقانوني(ممنوع التصويري و ممنوع التشيعي) جلوگیری نماید و مانع زنداني هاي سياسي بدون انجام مراحل دادرسي و بدون احكام دادگاه و محاكم قضايي شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.