شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مردم گیلان مجددا پایبندی‌شان به نظام و رهبری را با حضور حماسه آفرین خود در انتخابات نشان دادند

شنبه,۳۰ام اردیبهشت ۱۳۹۶ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با تشکر از مردم استان گیلان برای حضور گسترده در دو انتخابات ریاست جمهوری و شواری شهر و روستا، حضور آن‌ها در این انتخابات را بسیار افتخارآفرین توصیف کرد، گفت: خوشبختانه شاهد رشد و بلوغ سیاسی و فرهنگی مردم بودیم چرا که آن‌ها نشان دادند؛ برای سرنوشت خود و فرزندان‌شان ارزش قائل بوده و این مسئله وظیفه مسئولان را سنگین‌تر خواهد کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با وجود گفتمان‌های مختلفی که در روزهای قبل از انتخابات شکل گرفت اما مردم حضور گسترده‌ای در انتخابات داشتند و ای کاش با اتخاذ تمهیدات بیشتر معطلی مردم در صف‌های رای کمتر می‌شد.

وی با بیان اینکه به گفته مقام معظم رهبری “پیروز انتخابات مردم هستند”، افزود: نتیجه هر دو انتخابات هر چه باشد؛ همگان باید پذیرای آن باشند و توصیه می‌کنم؛ تمام جناح‌ها پس از انتخابات به یکدیگر دست یاری دهند تا مبادا حلاوت این پیروزی به کام مردم تلخ نشود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس اضافه کرد: هر قدر میزان مشارکت مردم در انتخابات بیشتر باشد اقتدار سیاسی ایران در منطقه و جهان افزایش پیدا می‌کند و حاکمیت می‌تواند با جدیت بیشتری مطالبه‌گر حقوق ایرانیان در عرصه‌های بین‌المللی باشد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.