شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مسئولان برای جلوگیری از تخریب ورود پیدا کنند

شنبه,۱۷ام بهمن ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو شورای مرکز فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت با تأکید بر اینکه مسوولان باید اجازه هر گونه تخریب در ایام انتخابات را ندهند، گفت:‌ مردم باید با کسانی که در ایام انتخابات بیخود و بی‌جهت دیگران را تخریب می‌کنند، برخورد کنند.

غلامعلی جعفرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایسنا، با بیان اینکه ما در کشوری به نام جمهوری اسلامی ایران و با تابلوی اسلامی زندگی می‌کنیم، گفت: طبیعی است که باید در تمامی ایام به خصوص ایام انتخابات اخلاق اسلامی را در کنار اخلاق اجتماعی و حرفه‌ای در انتخابات مبنای کار قرار دهیم.

وی افزود: در این شرایط افرادی با تخریب رقبایشان، دیگران را می‌کشند و مرده‌های‌ سیاسی می‌چینند و روی این جنازه‌ها می‌ایستند تا قد کوتاهشان را بلند کنند. البته مطمئنا جامعه به این سطح از شعور رسیده که این افراد را طرد کند.

این نماینده اصول‌گرای مجلس توضیح داد: البته برخی از این افراد برای انجام کارهای تخریبی مستقیم ورود پیدا نمی‌کنند و از فضای مجازی برای تخریب استفاده می‌کنند. حال اینکه می‌توان از این فضا به بهترین شکل برای توسعه کشور و نظام استفاده کرد. این افراد با درست کردن کانال دیگران را تخریب می‌کنند تا افراد نتوانند حتی از خود در فضای مجازی و در آن کانال دفاع کنند.

جعفرزاده در خصوص وظیفه مسئولان در این شرایط گفت: با توجه به تجربه تلخ اتفاقات 88، مسئولان وظیفه ورود به این تخریب‌ها و فضاسازی را در فضای مجازی دارند و باید این‌ها را ببندند و اجازه تخریب را به هر شکل ممکن ندهند. از طرف دیگر مردم نیز باید با کسانی که بیخود و بی‌جهت دیگران را تخریب می‌کنند تا بتوانند ضعف‌ها و کاستی‌هایشان را برطرف کنند، برخورد نمایند.

وی همچنین تأکید کرد که کاندیداها باید الگویی از انتخابات مبتنی بر اخلاق اسلامی را از خود ظهور و بروز کنند و نشان دهند که می‌توان اخلاق‌مدارانه رأی آورد و به مجلس رفت.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصول‌گرایان رهروان ولایت در پایان گفت: اگر در تمامی این شرایط فردی با تخریب نماینده مجلس شد در وهله اول حقوقش حلال نیست و با حرام وارد شده و هیچ‌گاه خیر نخواهد دید و در نهایت نیز چهره واقعی‌اش برای مردم مشخص می‌شود که آن زمان تنها راه برای آن فرد استغفار است.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.