شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

در نطق امروز خود در مجلس شورای اسلامی:

مسائل محیط زیست برای بعضی ها پز روشنفکری شده است

دوشنبه,۱۷ام خرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نطق امروز خود در مجلس شورای اسلامی گفت : مسائل محیط زیست برای برخی از افراد پز روشنفکر ی شده است.
غلامعلی جعفرزاده در نطق امروز خود در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دولت یازدهم میراث‌دار مشکلات زیادی است که به خاطر روحیه قانون گریزی دولت‌های نهم و دهم برای این دولت به ارث مانده است اظهار کرد:‌ ما در مجلس کمک حال دولت هستیم و این آمادگی را داریم که به اجرای اقتصاد مقاومتی کمک کنیم.
وی در ادامه افزود:‌ ما از دولت انتظار داریم که تکلیف طرح آمایش سرزمینی و پروژه‌های نیمه تمام را مشخص کند. دولت همچنین باید بسته حمایتی از صنایع را ابلاغ کند تا صنایع از رکود خارج شود. ما همچنین این انتظار را داریم که به بخش کشاورزی توجه بیشتری شود و وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه فعالیت بیشتری داشته باشد.
نماینده‌ مردم رشت در ادامه خاطر نشان کرد:‌ تضمین خرید محصولات کشاورزی، مکانیزه کردن تولیدات کشاورزی، عدم استفاده از کود شیمیایی؛ ارائه تسهیلات کم بهره و عدم واردات محصولات در حال تبدیل شدن به آرزوهای دست نیافتنی هستند. ما با تلاش جهادی دیگر نیازی به واردات برنج و چای نداریم و با تلاش دولت می توانیم برنج ارزان قیمت ایرانی را در اختیار شهروندان قرار دهیم.
جعفرزاده همچنین با اشاره به مشکلات زیست محیطی کشور اظهار کرد: در همه سخنان ما از محیط زیست صحبت می‌شود اما دردی از محیط زیست درمان نمی‌ شود. چرا سازمان محیط زیست تدبیری در این زمینه نمی‌کند؟
وی همچنین با تاکید بر این که دولت یازدهم و مجلس دهم هیچ کار مهمتری از حل مشکل اشتغال جوانان به خصوص جوانان تحصیل‌کرده ندارند اظهار کرد: جمله‌ی تکان دهنده‌ی رهبری درباره‌ی بیکاری جوانان جای هیچ تعللی برای مسولان نگذاشته است.
نماینده مردم رشت همچنین خطاب به دولت گفت: دولت یازدهم برنامه ششم توسعه را مجددا به مجلس ارائه کند و آن را از کتاب آرزوها به چند صفحه کم حجم ولی واقعی تبدیل کند.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.