شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

عضو هیأت رئیسه فراکسیون قرآن و عترت مجلس:

مستندات محکم، شائبه‌های خلق‌الساعه انگلیس در مورد قرآن را رد می‌کند

دوشنبه,۱۶ام شهریور ۱۳۹۴ - سیاسی

عضو هیأت رئیسه فراکسیون قرآن و عترت مجلس معتقد است انگلیس ها بعد از تأسیس فرقه بهائیت و همدستی در تشکیل گروه تروریستی داعش به دنبال ایجاد تشکیک در قرآن مقدس مسلمانان هستند که به اهداف شوم خود نیز نائل نمی شوند.

  غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص قرآنی که اخیرا در دانشگاه “بیرمنگام” کشف شده است، گفت: مورخان انگلیسی بعد از کشف این صفحات، ادعای پوچ وجود قرآن پیش از پیامبر(ص) را مطرح کردند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس به غیرقابل اعتماد بودن انگلیسی ها اشاره کرد و ادامه داد: انگلیسی ها طبق روالی که در سر می پرورانند دائما به دنبال برنامه جدیدی برای از بین بردن اسلام هستند چرا که گرایش کل مردم دنیا به نحوی به سوی اسلام و تعالیم آن است.

  وی در ادامه با تأکید بر اینکه روباه پیر بعد از شکست هایی که برای تحریف اسلام خورده باز هم ساکت ننشسته است، گفت: پس از ایجاد فرقه بهائیت و به وجود آوردن گروه تروریستی داعش که بویی از اسلام نبرده اند، این بار با ایجاد تشکیک در قرآن قصد زیر سوال بردن کتاب مقدس مسلمانان را دارند.

جعفرزاده ایمن آبادی همچنین تصریح کرد: غرب به علت خوفی که از دین اسلام، دین مهربانی ها دارد قصد دارد چهره ای وحشتناک از اسلام به دنیا نشان دهد.

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس نهم در ادامه با اشاره به رذالت انگلیسی ها در هجمه به کتاب مقدس مسلمانان، عنوان کرد: آنها صفحاتی از قرآن که اخیرا در دانشگاه “بیرمنگام” کشف شده است را متعلق به زمان پیش از پیامبر(ص) می دانند در حالی که بعد از آن دانشمندان با استفاده از مستنداتی مشخص کردند که این صفحات به زمان امام علی(ع) بر می گردد.

  عضو هیأت رئیسه فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: هیچ گاه چراغی که به دست پیامبر(ص) روشن شده است با شائبات رذیلانه انگلیسی ها از بین نمی رود و مسلمانان جهان با طرح این مسائل دچار تشکیک در قرآن مقدس نمی شوند.

به گزارش خانه ملت،اخیرا خبری در رسانه‌ها مبنی بر کشف چند برگ از یک نسخه بسیار قدیمی قرآن در دانشگاه “بیرمنگام” انگلیس که ممکن است قدیمی‌ترین نسخه خطی قرآن باشد، منتشر شد که صفحات این کتاب مقدس حدود یک قرن به صورت ناشناخته در کتابخانه دانشگاه بیرمنگام انگلستان باقی مانده بود.مورخان انگلیسی قصد داشتند ادعا کنند این صفحات متعلق به پیش از رسالت پیامبر گرامی اسلام(ص) است که دانشمندان مسلمان این مسأله را با بیان مستنداتی به چالش کشیدند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.