شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

معرفی نامزدهای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس برای عضویت در مجامع و شوراها

دوشنبه,۱۴ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی

محمدمهدی مفتح با اعلام این خبر، در تشریح نشست روز یکشنبه- کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در جلسه امروز کمیسیون نامزدهای عضویت به عنوان عضو ناظر در شوراها و مجامع انتخاب شدند؛ که بر این اساس محمدرضا تابش و هادی قوامی به عنوان کاندیدا برای عضویت در شورای پول و اعتبار به صحن علنی مجلس معرفی شدند.
نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین در نشست امروز اعضا، آیین نامه داخلی این کمیسیون را بررسی و نحوه تشکیل کمیته های زیر مجموعه کمیسیون تصویب کردند.
مفتح تصریح کرد: همچنین عزت الله یوسفیان ملا به عنوان کاندیدای عضویت در کمیسیون اصل 90 ، عبدالرضا مصری و مهرداد بائوج لاهوتی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در صندوق توسعه ملی، حسن سلیمانی و احمد خدابخشی به عنوان کاندیداهای عضویت در شورای رقابت انتخاب شدند.
وی افزود: غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی و علی قربانی نیز به عنوان کاندیدا در شورای آمایش سرزمینی، شهباز حسن پور و سید مهدی فرشادان به عنوان کاندیدای جهت عضویت در شورای عالی رفاه و تامین اجتماعی به صحن علنی مجلس معرفی شدند.
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین در جلسه امروز کمیسیون محمد حسینی و منصور مرادی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در شورای حقوق و دستمزد، علی کاظمی و نبی هزار جریبی به عنوان کاندیدا جهت عضویت در شورای آمار و همچنین صندوق صرفه جویی ارزی تعیین شدند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.