شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس جعفرزاده‌ در نطق میان دستور(1)

سه شنبه,۲۴ام آذر ۱۳۹۴ - سیاسی

.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در نطق میان دستور

    دوشنبه   ۱۳۹۴/۰۹/۲3

.

.

.

 

 جناب آقاي رئيس و همكاران محترم بهتر است بدانيد :

شهر رشت فاقد يك فاضلاب بهداشتي است و دو رودخانه زرجوب و گوهر رود كه مي توانست زيباترين مناظر را براي شهر باران به ارمغان بياورد تبديل به لكه سياهي بر دامان شهر رشت شده است . دو اكوسيستم زنده ، جلوي چشمان مردم شريف شهر رشت تبديل به مسير تردد فاضلاب هاي گنديده شده است .

از اينكه وزارت كشور مانع تقسيمات كشور شده است متعجبيم بخش هاي خمام و سنگر و كوچصفهان و لشت نشاء و خشكبيجار در وزارت كشور پرونده شهرستان شدنشان تكميل است و استعداد شهرستان شدن را دارند اما ممانعت وزارت كشور از شهرستان شدن اين بخش ها موجي از نارضايتي را در بين مردم اين مناطق ايجاد كرده و مردم عدم توسعه يافتگي خودشان را از شهرستان نشدنشان مي بينند كه تقريباً درست است .

بخش سنگر با بيش از 000/70 مردم زحمت كش و متدين فاقد يك كمربند ي است و ادارات در اين بخش نمايندگي ندارند و بدون هرگونه دليل منطقي شعبه تامين اجتماعي تنزل يافته و به شهر ديگري انتقال پيدا كرده و بكرات در خصوص جمع آوري تامين اجتماعي سنگر اعتراض كردم اما نمي دانم چرا توجهي به نظر مردم سنگر نمي شود .

چند سالي است وزارت نيرو وعده ايجاد واحد پست برق 20/63 در سنگر را داده است ولي عدم اعتنا به وعده داده شده باعث حس بي اعتمادي در بين مردم شده است و در تابستان گذشته صدها دستگاه يخچال و تلويزيون و وسائل برقي مردم سنگر و توابع سوخته است ولي كسي پاسخگو نيست و مسئول پرداخت به مردم كيست ؟

تصفيه خانه شهر سنگر كه تقريباً به تمام استان آبرساني مي كند رها شده است .

– از وزارت راه بخاطر تامين اعتبار تعريض جاده سراوان ، سنگر ، كوچصفهان ، لشت نشاء ، زيبا كنار متشكرم اما عدم تعريض پل ها عامل افزايش تصادفات شده است كه مي بايست تدبير ويژه شود .

– چرا اوقاف مانع رشد لشت نشاء شده است ؟ لشت نشااز لحاظ ظاهر شهري ، حداقل با پنجاه سال گذشته هيچ فرقي نكرده است شهر توسعه نيافته و مردم اعتقاد دارند مانع اصلي رشد لشت نشا اوقاف است چه كسي پاسخگوي اين ظلم فاحش به مردم مظلوم لشت نشا است ؟

– چرا لشت نشا كه هر ساله ميزبان ميليون ها نفر مهمان است فاقد كمربندي است ؟

خشكبيجاري هاي مظلوم ساليان سال است متقاضي يك شعبه از بانك مسكن هستند ؟ علت اين همه مخالفت و مقاومت چيست ؟

– هيچكس حق ندارد دانشگاه پيام نور را از خشكبيجار انتقال دهد و بجاي ديگري ببرد .

پايان

  1. رشتی دی ۲, ۱۳۹۴ ۱۷:۱۲

    باتشکر ما قدر زحمات وبیانات بحق شما را میدانیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.