شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس جعفرزاده‌ در نطق میان دستور(۱)

سه شنبه,۲۴م آذر ۱۳۹۴ - سیاسی
jafarzadehh (4)

.

جعفرزاده‌ایمن‌آبادی در نطق میان دستور

    دوشنبه   ۱۳۹۴/۰۹/۲۳

.

.

.

 

 جناب آقای رئیس و همکاران محترم بهتر است بدانید :

شهر رشت فاقد یک فاضلاب بهداشتی است و دو رودخانه زرجوب و گوهر رود که می توانست زیباترین مناظر را برای شهر باران به ارمغان بیاورد تبدیل به لکه سیاهی بر دامان شهر رشت شده است . دو اکوسیستم زنده ، جلوی چشمان مردم شریف شهر رشت تبدیل به مسیر تردد فاضلاب های گندیده شده است .

از اینکه وزارت کشور مانع تقسیمات کشور شده است متعجبیم بخش های خمام و سنگر و کوچصفهان و لشت نشاء و خشکبیجار در وزارت کشور پرونده شهرستان شدنشان تکمیل است و استعداد شهرستان شدن را دارند اما ممانعت وزارت کشور از شهرستان شدن این بخش ها موجی از نارضایتی را در بین مردم این مناطق ایجاد کرده و مردم عدم توسعه یافتگی خودشان را از شهرستان نشدنشان می بینند که تقریباً درست است .

بخش سنگر با بیش از ۰۰۰/۷۰ مردم زحمت کش و متدین فاقد یک کمربند ی است و ادارات در این بخش نمایندگی ندارند و بدون هرگونه دلیل منطقی شعبه تامین اجتماعی تنزل یافته و به شهر دیگری انتقال پیدا کرده و بکرات در خصوص جمع آوری تامین اجتماعی سنگر اعتراض کردم اما نمی دانم چرا توجهی به نظر مردم سنگر نمی شود .

چند سالی است وزارت نیرو وعده ایجاد واحد پست برق ۲۰/۶۳ در سنگر را داده است ولی عدم اعتنا به وعده داده شده باعث حس بی اعتمادی در بین مردم شده است و در تابستان گذشته صدها دستگاه یخچال و تلویزیون و وسائل برقی مردم سنگر و توابع سوخته است ولی کسی پاسخگو نیست و مسئول پرداخت به مردم کیست ؟

- تصفیه خانه شهر سنگر که تقریباً به تمام استان آبرسانی می کند رها شده است .

- از وزارت راه بخاطر تامین اعتبار تعریض جاده سراوان ، سنگر ، کوچصفهان ، لشت نشاء ، زیبا کنار متشکرم اما عدم تعریض پل ها عامل افزایش تصادفات شده است که می بایست تدبیر ویژه شود .

- چرا اوقاف مانع رشد لشت نشاء شده است ؟ لشت نشااز لحاظ ظاهر شهری ، حداقل با پنجاه سال گذشته هیچ فرقی نکرده است شهر توسعه نیافته و مردم اعتقاد دارند مانع اصلی رشد لشت نشا اوقاف است چه کسی پاسخگوی این ظلم فاحش به مردم مظلوم لشت نشا است ؟

- چرا لشت نشا که هر ساله میزبان میلیون ها نفر مهمان است فاقد کمربندی است ؟

- خشکبیجاری های مظلوم سالیان سال است متقاضی یک شعبه از بانک مسکن هستند ؟ علت این همه مخالفت و مقاومت چیست ؟

- هیچکس حق ندارد دانشگاه پیام نور را از خشکبیجار انتقال دهد و بجای دیگری ببرد .

پایان

  1. رشتی دی ۲, ۱۳۹۴ ۱۷:۱۲

    باتشکر ما قدر زحمات وبیانات بحق شما را میدانیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.