شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

موج سواری دلواپسان بر روی اظهارات سیف

سه شنبه,۷ام اردیبهشت ۱۳۹۵ - سیاسی

اینکه سیف و دولت را بکوبیم به این دلیل که بر مسیر دیپلماسی هوشمندانه حرکت کرده است تنها نشان از نیات سیاسی در برخوردها دارد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات ولی الله سیف، رییس بانک مرکزی درخصوص دستاوردهای اجرای برجام در آمریکا و حمله دلواپسان به وی گفت: اظهارات آقای سیف کاملا منطبق بر دیپلماسی یک چهره دولتی و سیاسی بود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: اظهارات رییس بانک مرکزی نباید به عنوان دستاوردی برای اجرای برجام در نظر گرفته شود ، چرا که این اظهارات دقیقا منطبق بر رویکردی است که باید بر اساس منطق و رهنمودهای رهبری دربرابر غرب به خصوص آمریکا داشته باشیم.

جعفرزاده ایمن آبادی همچنین تصریح کرد: موج سواری که برخی دلواپسان بر روی اظهارات سیف در روزهای اخیر داشته اند درست نیست، مسلما مقرر نبوده آقای سیف در برابر مقامات آمریکایی بنشیند و از آن ها در به خاطر بدعهدی ها تشکر کند.

وی ادامه داد:از اساس نباید از یاد ببریم که آمریکا تنها یک عوض از 6 عضوی است که برجام باید با آن ها به مرحله اجرا در بیاید بنابراین به نظر می رسد اتحادیه اروپا مانع از سنگ اندازی های مکرر آمریکا در مسیر اجرای برجام شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات همچنین تاکید کرد: اینکه سیف و دولت را بکوبیم به این دلیل که بر مسیر دیپلماسی هوشمندانه حرکت کرده است تنها نشان از نیات سیاسی در برخوردها دارد.

وی ادامه داد: دغدغه های کشور و ملت و نظام برای همه محترم است اما نباید این نگرانی ها به دلواپسی های سیاسی تغییر ماهیت دهد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت خاطر نشان کرد:سیف کار درستی انجام داده است و دلواپسان نباید در حق وی بی انصافی کنند و دولت در تنگنا بگذارند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.