شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی بندرانزلی:

مگر انقلابی تر از برادر عزیزمان مهندس جعفرزاده سراغ داریم؟!

دوشنبه,۲۵ام بهمن ۱۳۹۵ - سیاسی

بیانیه حزب کارگزاران سازندگی بندرانزلی:
ضمن تبریک ایام الله دهه ی فجر به محضر ملت شریف ایران و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و پاسداشت یاد امام راحل و شهدای گرانقدر ایران اسلامی، خصوصا شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم شهرستان بندرانزلی، آرزو می کنم عقلانیت و امیدی که با رای قاطبه ی مردم به دولت آقای روحانی بر فضای کشور حاکم گردید، مستدام باشد و گفتمان اعتدال و اصلاحات موجبات همدلی و اتحاد ملت بزرگ ایران را فراهم آورد.
شهر بزرگ انزلی در روزهای گذشته شاهد اتفاقات مسرت بخشی بود و پس از مدت ها نسیم تدبیر و امید با انتصاب فرمانداری مومن و انقلابی و برگزاری «همایش تحقق آرمان های انقلاب در دولت تدبیر و امید» در شهر عزیزمان وزیدن گرفت.
لکن این اتفاق نکو، گویا برای برخی عزیزان خوش آیند نبوده و با انتخاب گزینشی صحبت های سخنران محترم، سعی بر تشویش اذهان عمومی و تهدید برگزارکنندگان این مراسم داشته اند.
حضرت امام فرمودند«شما جانبازان رهبران این نهضت هستید» و از سخنان ارزشمند رهبر عزیزمان است که «جانبازان ما در حقیقت شهدای زنده ی انقلابند». همایش پنجشنبه ی گذشته در بندرانزلی با حضور مردم انقلابی و جوانان پرشور حامی دولت و با سخنرانی نماینده ی منتخب مردم، شهید زنده و یادگار دفاع مقدس، دکتر جعفرزاده، و با یادآوری و زنده نگاه داشتن آرمان های اصیل انقلاب بدون هیچ حاشیه ای برگزار گردید تا نقطه ی عطفی در برگزاری چنین مراسمات باشکوه در بندرانزلی باشد.
حالیه سوال این است که تاکید بر اتحاد و همدلی و کنارگذاشتن اختلاف ها و رفع سوء تفاهم ها و بیعت با آرمان های خمینی کبیر و تبعیت از رهنمودهای رهبر عزیزمان برای تحقق شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی چه منافاتی با انقلابی گری و ولایتمداری دارد؟
مگر انقلابی تر از برادر عزیزمان دکتر جعفرزاده و امثال ایشان سراغ داریم؟! که عمر و جوانی و جان خویش را در راستای اعتلای نظام جمهوری اسلامی اعطا کرده اند؟
با چه حقی و چه انصافی فرزندان انقلاب، خانواده های شهدا و جانبازان، ایثارگران و سرمایه های نظام اسلامی را محکوم به عبور از انقلاب و رهبری می کنید و به چه منظوری بر طبل اختلاف و تفرقه می کوبید؟
چگونه است که شهید داده ها و دست و پای جامانده در جبهه ها و دردکشیده های دوران سی و هشت ساله ی انقلاب از نظر شما ضد انقلابند و شما که جبهه ای را بنام انقلاب به ثبت رسانده اید، انقلابی هستید؟
لازم است یادآوری کنم ما نیز شهید داده ایم و‌ رنج دوران برده ایم، ما نیز عاشق انقلاب و ولایتیم و معتقدیم انقلاب اسلامی و مقام عظمای ولایت متعلق به فرد فرد آحاد ملت است و محدود کردن چتر ولایت خواست دشمنان قسم خورده ی ایران و تهدید جدی برای بنیان نظام جمهوری اسلامی است.
در پایان با تاکید بر آشتی ملی که در سخنان رییس جمهوری محترم نیز بر آن تاکید گردید و بنمایندگی از جوانان انقلابیِ اصلاح طلب و حامی دولت هشدار می دهم از تفرقه افکنی و مصادره ی نظام به نفع سلایق خود دست بردارید و« بگذارید سینه ها از کینه ها پاک شود. بگذارید که آشتی جای قهر و دوستی جای دشمنی بنشیند. بگذارید که اسلام با چهره رحمانی اش و ایران با چهره عقلانی اش و انقلاب با چهره رحمانی و نظام با چهره عاطفی اش همچنان حماسه بیافریند».
ما این انقلاب را رها نخواهیم کرد، والسلام
دبیر حزب کارگزاران سازندگی بندرانزلی

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.