شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نتایج تیم ملی فوتبال در جام جهانی تمسخرآمیز باشد،مجلس ورود می‌کند

یکشنبه,۲۶ام فروردین ۱۳۹۷ - ورزشی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت درباره بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در آستانه جام جهانی،گفت: ما انتظار داریم بر مبنای مقدوراتمان در جام جهانی عملکرد داشته باشیم و لازمه عملیاتی شدن این مهم بازی‌های تدارکاتی در شأن تیم فوتبال جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار است تیم فوتبال ایران با بازی‌های تدارکاتی مناسب لرزه به اندام  رقبای خود در جام جهانی بیندازد نه اینکه با بازی‌های تدارکاتی ضعیف رهسپار جام جهانی شود.

وی افزود بازی با تیم‌های محلی خارجی در آستانه جام جهانی به ضرر تیم ملی است و از سوی دیگر نیز گویا این تیم محلی نیز از ما شکایت کرده که جای انتقاد به عملکرد مسئولان فوتبال دارد؛ این در حالی است که مشخص  است که با این نوع بازی‌های تدارکاتی نمی‌توان افزایش سطح کیفی فوتبال ایران را رقم زد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: تا فرصت باقی مانده تا آغاز جام جهانی، فدراسیون فوتبال تلاشش را مضاعف کند و بازی‌های تدارکاتی در شأن تیم ملی کشورمان برگزار کند زیرا اگر نگاهی به بازی‌های تدارکاتی تیم‌های حاضر در جام جهانی بیندازیم به سادگی متوجه خواهیم شد که تیم‌های حاضر در جام جهانی در حال برگزاری بازی‌های تدارکاتی در سطوح کیفی بالا هستند.

وی با بیان اینکه بازی با بزرگان فوتبال جهان می‌تواند روحیه بازیکنان تیم ملی فوتبال را افزایش دهد، تصریح کرد: به عنوان یک نماینده مجلس و پیگیر امور فوتبال، از روند بازی‌های تدارکاتی تیم ملی در جام جهانی رضایت ندارم و مراتب اعتراض و تذکر خود را اعلام کرده‌ام تا فردا نگویند “حالا که نتیجه خوبی نگرفتیم، مجلس شورای اسلامی ورود کرده است”.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه انتظار قهرمانی در جام جهانی از تیم ملی نداریم، گفت: هم اکنون اعلام می‌کنم اگر نتایج  تیم فوتبال ایران در جام جهانی دور از شأن و مورد تمسخر قرار بگیرد و اعتبار فوتبال ایران بشکند، به طور حتم با فدراسیون فوتبال برخورد قاطع صورت خواهد گرفت./

پایان پیام

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.