شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی در نشست با مدیرکل میراث فرهنگی گیلان:

نقش تشکل های مردم نهاد در توسعه گردشگری غیرقابل انکار است

شنبه,۱۲ام فروردین ۱۳۹۶ - اجتماعی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گیلان گفت : تشکل های مردم نهاد در امر توسعه گردشگری، حراست از میراث فرهنگی و احیای صنایع دستی جایگاهی ارزنده دارند.

در این دیدار که در اداره کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری گیلان برگزار شد؛ جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به جایگاه گردشگری در رونق اقتصادی و توسعه اشتغال؛ بر نگاه جامع و هم افزایی اجتماعی در تحقق این مهم تاکید کرد.

وی توسعه زیر ساخت های گردشگری با مشارکت بخش خصوصی در استان را یک ضرورت خواند و گفت: تشکل های مردم نهاد نیز در امر گردشگری، حراست از میراث فرهنگی و احیای صنایع دستی جایگاهی ارزنده دارند.

جعفرزاده ایمن آبادی با بیان اینکه بهره گیری از توان و تخصص تشکل های مردم نهاد موجبات پیشرفت در همه ابعاد اقتصادی،اجتماعی و سیاسی را به دنبال دارد؛ فعال تر نمودن این سمن ها را مورد تاکید قرار داد.

جعفرزاده؛ گردشگری را تنها راه نجات برای رسیدن به تعالی استان معرفی نمود و گفت: باید تلاش شود تا در سال جدید تحول و انقلابی عظیم در این صنعت را به بار نشاند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی استفاده از توان و پتانسیل رسانه ملی برای معرفی چشم اندازهای توسعه اقتصادی از دریچه گردشگری را مورد انتظار خواند و افزود: مطبوعات و خبرگزاری ها نیز در این باره جایگاه ارزنده ای دارند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.