شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نواب رئیس فراکسیون اعتدال مجلس

نمایندگان دل خوشی از فراکسیون های ولایت و امید ندارند

پنجشنبه,۷م مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
jafarzadeh (17)

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار سیاسی آریا در خصوص تشکیل فراکسیون های جدید در مجلس دهم گفت: نام فراکسیون ما مستقلین می باشد که با رویکرد اعتدال است. این فراکسیون هیچ آسیبی به فراکسیون های دیگر نمی رساند و باعث کارکرد بهتر دیگر فراکسیون ها خواهد شد. فرض کنید که دو گروه داریم با رنگ سیاه و سفید، اگر کسی بخواهد در هیچ کدام یک از این دو گروه نباشد باید چه کاری انجام دهد؟ ؛ ممکن است فردی نخواهد اصولگرا و اصلاح طلب باشد.
وی در ادامه گفت: فراکسیون مستقلین مرکب از چندین نماینده مستقل است که از مسائل تنش زا و افراطی گری پرهیز می کنند. این فراکسیون نمی تواند در فراکسیون اصولگرایان و اصلاح طلبان با آن دیدگاه های تند جای گیرد. برخی از اعضا در فراکسیون امید و برخی دیگر در فراکسیون ولایت بودند. ممکن است برخی از اعضا در شروع کار مجلس، هر دو فراکسیون امید و ولایت را همراهی می کردند که امروز این همراهی را ندارند؛ علت خروج دوستان به دلیل انحصار طلبی در هر دو فراکسیون بوده است که به دنبال جای دیگری بودند که این موضوع منجر به تشکیل فراکسیون مستقلین شد. بنده سر لیست امید در شهرستان بودم و در فراکسیون ولایت نبودم و نرفتم، حتی در فراکسیون امید هم حضور نداشتم زیرا کارکرد فراکسیون امید را تا درب مجلس می دانستم.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در خصوص آرایش سیاسی مجلس دهم بعد از تشکیل فراکسیون مستقلین گفت: من پیش بینی می کنم با این وضعیت ما فراکسیون اکثریت خواهیم شد و طبق آمار و اخبار نمایندگان دل خوشی از دو فراکسیون دیگر ندارند.
نماینده مردم رشت در خصوص حمایت فراکسیون مستقلین از آقای روحانی در انتخابات ۹۶ گفت: همه تصمیمات فراکسیون در مجمع گرفته می شود. اگر آقای روحانی در مجمع بتواند رای بیاورد، حتما از ایشان حمایت خواهیم کرد و بنده به شخصه از ایشان حمایت خواهم کرد و این فراکسیون به نظرم بیشتر از دولت حمایت خواهد کرد. البته باید بگویم که خط قرمز ما مقام معظم رهبری است و نوع نگاه مان ولایت مطلقه است و با این نگاه از دولت، حمایت خواهیم کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*

کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.