شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

نواب رئیس فراکسیون اعتدال مجلس

نمايندگان دل خوشي از فراکسيون هاي ولايت و اميد ندارند

پنج شنبه,۷ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلي جعفرزاده ايمن‌آبادي نماينده مردم رشت در گفتگو با خبرنگار سياسي آريا در خصوص تشکيل فراکسيون هاي جديد در مجلس دهم گفت: نام فراکسيون ما مستقلين مي باشد که با رويکرد اعتدال است. اين فراکسيون هيچ آسيبي به فراکسيون هاي ديگر نمي رساند و باعث کارکرد بهتر ديگر فراکسيون ها خواهد شد. فرض کنيد که دو گروه داريم با رنگ سياه و سفيد، اگر کسي بخواهد در هيچ کدام يک از اين دو گروه نباشد بايد چه کاري انجام دهد؟ ؛ ممکن است فردي نخواهد اصولگرا و اصلاح طلب باشد.
وي در ادامه گفت: فراکسيون مستقلين مرکب از چندين نماينده مستقل است که از مسائل تنش زا و افراطي گري پرهيز مي کنند. اين فراکسيون نمي تواند در فراکسيون اصولگرايان و اصلاح طلبان با آن ديدگاه هاي تند جاي گيرد. برخي از اعضا در فراکسيون اميد و برخي ديگر در فراکسيون ولايت بودند. ممکن است برخي از اعضا در شروع کار مجلس، هر دو فراکسيون اميد و ولايت را همراهي مي کردند که امروز اين همراهي را ندارند؛ علت خروج دوستان به دليل انحصار طلبي در هر دو فراکسيون بوده است که به دنبال جاي ديگري بودند که اين موضوع منجر به تشکيل فراکسيون مستقلين شد. بنده سر ليست اميد در شهرستان بودم و در فراکسيون ولايت نبودم و نرفتم، حتي در فراکسيون اميد هم حضور نداشتم زيرا کارکرد فراکسيون اميد را تا درب مجلس مي دانستم.
عضو کميسيون برنامه و بودجه در خصوص آرايش سياسي مجلس دهم بعد از تشکيل فراکسيون مستقلين گفت: من پيش بيني مي کنم با اين وضعيت ما فراکسيون اکثريت خواهيم شد و طبق آمار و اخبار نمايندگان دل خوشي از دو فراکسيون ديگر ندارند.
نماينده مردم رشت در خصوص حمايت فراکسيون مستقلين از آقاي روحاني در انتخابات 96 گفت: همه تصميمات فراکسيون در مجمع گرفته مي شود. اگر آقاي روحاني در مجمع بتواند راي بياورد، حتما از ايشان حمايت خواهيم کرد و بنده به شخصه از ايشان حمايت خواهم کرد و اين فراکسيون به نظرم بيشتر از دولت حمايت خواهد کرد. البته بايد بگويم که خط قرمز ما مقام معظم رهبري است و نوع نگاه مان ولايت مطلقه است و با اين نگاه از دولت، حمايت خواهيم کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.