شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

درنامه مهندس جعفرزاده به معاون رئیس جمهور مطرح شد:

نیروهای قراردادی بنیاد شهیدوامور ایثارگران تبدیل وضعیت شوند

چهارشنبه,۱۸ام شهریور ۱۳۹۴ - اجتماعی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در نامه ای به  حجت الاسلام والمسلمين  شهیدی معاون رئيس جمهور و رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران ، خواستار توجه بیش از پیش به پرسنل و تبدیل وضعیت نیروهای قرداد کار معین این نهاد شد.

در متن نامه مهندس جعفرزاده آمده است : ” با عنایت باینکه خدمات رسانی به خاندان معظم شهدا و ایثارگران و تامین نیازهای این عزیزان در عرصه ها و ابعاد مختلف مستلزم بکارگیری نیروی انسانی واجد شرایط ، متعهد ، مقید و متخصص در حوزه های مختلف می باشد و خوشبختانه این مهم از سالهای بدو تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران رعایت و تاکنون فعالیتها و امورات مختلف توسط نیروی انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران بدون دریغ و خالصانه به انجام رسیده است.”

وی در ادامه با اشاره به خروج تعدادی از نیروها به دلیل بازنشستگی از بدنه بنیاد طی سالهای اخیر اظهار داشت : ” طی سالهای اخیر بدلیل بازنشسته شدن بسیاری از نیروها، بنیاد شهید و امور ایثارگران استانها با هماهنگی ستاد مرکز اقدام به جذب نیروهای قرارداد انجام کار معین و بکارگیری آنها در حوزه های مختلف تخصصی نمود و این نیروها هر یک با سابقه ای بیش از ده سال در مجموعه بنیاد مشغول به کار بوده و با وصف کارایی و تخصص و تحصیلات بالا همچنان در پیشبرد اهداف سازمان نهایت تلاش خود را بکار گرفته و نسبت به رفع نیازهای خانواده های معظم شاهد و ایثارگر اقدام نموده اند”.

نماینده مردم رشت با اشاره به نامه هیئت وزیران در خصوص تبدیل وضعیت نیروها در دستگاههای دولتی متذکر شد : ” در راستای تبدیل وضعیت این عزیزان (نیروهای قرارداد انجام کار معین به پیمانی ) هیئت محترم وزیران براساس مصوبه شماره 10162/ت 44444 ه مورخه 01/05/92 مجوزی به تعداد 1448 نفر صادر نمود که این مجوز در اجرا به لحاظ عدم موافقت معاونت سرمایه انسانی رئیس جمهور از حیث عدم رعایت قوانین و مقرارت تاکنون عملیاتی نگردیده و بنیاد اقدام به جذب افرادیکه از طریق استانداری ها در آزمون استخدامی شرکت و مجاز شده اند نموده است. این در حالیست که جذب افراد جدید بدون تخصص و سابقه کار برای بنیاد همراه با هزینه گزاف بوده و از طرفی تعیین تکلیف و موضوع تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی با سابقه طولانی در این نهاد ابتر می ماند و با توجه با اینکه در سالهای اخیر تعداد بازنشستگان این نهاد افزایش و همچنان ادامه دارد و از طرفی معاون محترم رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور با تخصیص بودجه مربوط به تبدیل وضعیت نیروهای قرردادی موافقت نموده ومهمتر اینکه نیروهای قرار دادی بنیاد شهید و امور ایثارگران سالیان سال است که مشغول به کار صادقانه بوده و در نیل به اهداف سازمان نقش بسیار بسزایی دارند ولی کماکان در بلا تکیفی بسر می برند تقاضا دارد با عنایت به موارد معروضه دستور فرمایید نسبت به عملیاتی نمودن مجوز تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدامات لازم را بعمل آورند”.

  1. قرارداد معین بنیاد شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۲

    باسلام. به خداقسم کارایی و کاردانی ما در بنیاد بالاست و به اندازه 5 نفرنیروی رسمی کار میکنیم. نه امنیت شغلی داری و نه حقوق مکفی . توجه به الطاف الهی داریم و مدد دوستان. چه گناهی کرده ایم که باوجود اینکه حکم پرسنلی مان صادر شد اما کماکان قراردادی هستیم.

  2. قرارداد معین بنیاد شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۴

    از جناب آقای جعفر زاده بی نهایت تشکر می کنیم

  3. قرارداد معین بنیاد شهریور ۲۲, ۱۳۹۴ ۱۵:۱۶

    پیگیری و انعکاس پیام نیروهای مظلوم قراردادی در مجلس و حمایت از این قشر اجر اخروی دارد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.