شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

هرکسی مستنداتی در رابطه با تخلف دولت در انتخابات ریاست جمهوری دارد،تحویل مراجع رسیدگی کننده دهد!

شنبه,۶ام خرداد ۱۳۹۶ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم رشت و نائب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی هرگونه مذاکره در مجلس برای کنار گذشتن علی مطهری از هیئت رئیسه را رد کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی اظهار داشت: به کرات گفته‌ایم، علی مطهری مثل علی لاریجانی برای ما خط قرمز است. مطهری سمبل آزادگی و مردانگی است.

وی افزود: برخلاف خیلی‌ها که با لیست امید به مجلس ورود کردند و تاکنون سخنی نگفته‌اند، مطهری مردانه می‌جنگد و دفاع می‌کند. کدامیک از لیست امیدی مثل مطهری این‌گونه مردانه وارد میدان شده و جنگیده است؟!

نائب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی اضافه کرد: معتقدم که این شایعات در مورد کنار گذاشتن مطهری از هیئت رئیسه خط تفرقه است. علی مطهری آدم سالمی است و حریت دارد و از خطوط قرمز ما به شمار می‌آید.

ایمن آبادی در ادامه ضمن انتقاد شدید از ادعای انجام تخلف توسط دولت در انتخابات گفت: هر کسی مستنداتی در این باره دارد، باید تحویل مراجع رسیدگی کننده دهد. تخلف را کسی کرد که وعده دروغ داد. وعده‌ی افزایش چند برابری یارانه، خرید رای است! اگر بنا باشد بگوییم حرام یا حلال، رای مجموعه مقابل روحانی حرام بود که آن وعده‌ها را دادند.

وی افزود:رای این‌ها بابت وعده‌هایی است که دادند. اگر امروز به صراحت بگویند وعده های‌شان قابل اجرا نیست، رای‌شان به سه میلیون کاهش پیدا می‌کند.

نائب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی اضافه کرد: این بدعت زشتی است برخی که شکست خورده‌اند اکنون ادعای تخلف و تقلب می‌کنند. اینها می‌خواهند کشور را به آشوب بکشانند. ظاهرا درصدد کلید زدن فتنه‌ای هستند.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات در کمال سلامت برگزار شد و مردم جشن پیروزی گرفتند. خب اصولگرایان باید شکست را بپذیرند و در درون خودشان به علل آن فکر کنند. با خود بیاندیشند که دلیل این همه شکست برای چیست. هزاران حرف خلاف زدند اما مردم باز هم آن‌ها را نپذیرفتند.
نماینده مجلس گفت: از تریبون عمومی استفاده می‌کنند و رای حلال و حرام را طرح می‌کنند. چرا با دین مردم بازی می‌کنید؟! چرا می‌گویید مردم برخلاف دین حرکت کردند؟! مگر کتاب دین شمایید؟! این ترازو را چه کسی به شما داده؟! چرا موجب دودستگی و چند قطبی می‌شوید؟! تمام این مردم عاشق رهبری و کشورشان هستند.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.