شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

همه جناح ها پای صندوقهای رای می آیند

شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۴ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به سخنان رهبری در رابطه با حضور اقشار مختلف مردم در انتخابات گفت: مردم ما تماماً جایگاه ولایت فقیه را قبول دارند و این انقلاب 38 سال است که به دلیل همین جایگاه ولایت فقیه پابرجا مانده است.

وی اظهار کرد: مردمی که به شدت از تفکر صهیونیستی ضدایرانی و اسلامی متنفر هستند این انتخابات را قطعا باشکوه برگزار می کنند.

وی تاکید کرد: ما به خوبی می دانیم که هر انتخاباتی در اذهان عمومی و خارج از مرزها یک رفراندوم تلقی می شود و قطعاً مردم نیز چنین فکری می کنند و این انتخابات را امری عادل فرض نمی کنند.

جعفرزاده تصریح کرد: ما یک کشور دموکراتیک هستیم و قطعاً در کشور جمهوری اسلامی ایران آراء مردم است که نظام را به جلو حرکت می دهد و مثل همه انتخابات باید این انتخابات نیز با حضور حداکثری و با نشاط و پرشور برگزار شود.

جعفرزاده در ارزیابی خود از فضای کنونی جامعه گفت: در حال حاضر نیز این شور و نشاط انتخاباتی در مردم وجود دارد و علی رغم همه تحریمهایی که غرب داشته است و ما بارها نیز تاکید کرده ایم که این تحریمها اثر ندارد شاهدیم که مردم به صورت جدی از هم اکنون وارد فضای انتخاباتی شده‌اند.

نماینده رشت در خانه ملت تصریح کرد: همه کارشناسان نیز بر این باورند که این انتخابات نیز بسیار پرشکوه برگزار می شود و همه مردم با همه تفکرات و جناح ها پای صندوقهای رای می آیند.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم کسانی که در مرحله بعدی صلاحیتها را مورد بررسی قرار می دهند به گونه ای عمل کنند که این امید در مردم بماند و این شور و نشاط مضاعف شود.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.