شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

هیات رئیسه دائم فراکسیون مستقلین با آغاز جلسات علنی تعیین خواهد شد

پنج شنبه,۷ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

نائب رئیس فراکسیون مستقلین از انتخاب هیئت رئیسه و تدوین اساسنامه این فراکسیون در پایان تعطیلات نمایندگان مجلس خبر داد.

غلامعلی جعفرزاده، نائب رئیس موقت فراکسیون مستقلین  اظهار کرد: بعد از تعطیلات مجلس، جلسات فراکسیون تشکیل خواهد شد. فعلا اساسنامه مصوب و هیات رئیسه موقت شکل گرفته است که با آغاز کار مجلس، فراکسیون مستقلین با جدیت به امورات تشکیلاتی خود خواهد پرداخت.

وی ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود با عضو‌گیری رسمی، این فراکسیون بیش از 80 عضو داشته باشد.

نائب رئیس هیات رئیسه موقت فراکسیون مستقلین همچنین درباره گرایش‌های سیاسی موجود در این فراکسیون گفت: تعداد زیادی از نمایندگان هستند که در هیچ‌یک از فراکسیون‌های ولایت و امید نمی‌گنجیدند. باید اینها هم مجمعی برای بیان نظراتشان می‌داشتند از این رو فراکسیون امید را تشکیل دادیم.

جعفرزاده همچنین درباره رویکرد این فراکسیون با دو فراکسیون دیگر تاکید کرد: ما با هیچ فراکسیونی دعوا نداریم، فقط معتقدیم که باید همه صداها در مجلس شنیده شود و بعد از آن تصمیم نهایی گرفته شود.

همچنین مهرداد بائوج لاهوتی، سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس به آنا گفت: با آغاز جلسات علنی مجلس، جلسات منظم این فراکسیون شروع می‌شود چراکه اکنون نمایندگان در حوزه‌های انتخابیه خود هستند.

لاهوتی درباره گرایش‌های سیاسی فراکسیون مستقلین اظهار کرد: در این فراکسیون هم اصولگرایان معتدل و هم اصلاح‌طلبان معتدل و هم مستقلان حضور دارند، از این‌رو پیش‌بینی می‌شود که فراکسیون اکثریت مجلس این فراکسیون سوم باشد.

وی افزود: این فراکسیون هماهنگ با نظرات آقای لاریجانی و بدون تقابل با دو فراکسیون به کارش ادامه خواهد داد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.