شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

با اشاره به نامه نگاری و سفرهای استانی اخیر:

وزارت کشور با رفتارهای انتخاباتی احمدی نژاد برخورد کند

چهارشنبه,۲۰ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نامه نگاری و سفرهای استانی اخیر احمدی نژاد انتخاباتی است، تاکیدکرد: وزارت کشور تعارف را کنار بگذارد و با رئیس جمهور سابق به طور جدی برخورد کند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با انتقاد از رفتارهای اخیر محمود احمدی نژاد اظهار داشت: او در شرایطی پیگیر غارت 2 میلیارد دلاری آمریکا است که اطرافیانش به انواع مختلف پرونده دارند و بهتر است به جای داشتن دغدغه در این زمینه به دنبال پرونده های فساد اطرافیانش باشد.

دولت احمدی نژاد فاسدترین دولت بعد از انقلاب است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درد آورترین رفتار احمدی نژاد ادعای پاکدستی است در حالی که پرونده های متعدد فساد  از این دولت به جا مانده و می توان گفت که دولت احمدی نژاد فاسد ترین دولت بعد از انقلاب است.

وی با بیان اینکه همه اقدامات احمدی نژاد تحت تاثیر انتخابات سال آینده است، گفت: نامه نگاری با اوباما و سفرهای استانی با محوریت اخلاقیت رفتارهای انتخاباتی است. عجیب است او که هیچ وقت برای حریم خانواده ها احترام نبود، این روزها در خصوص اخلاق مداری صحبت می کند. البته امیدواریم که در این چهارسال واقعا تغییر کرده باشد و اخلاق مدار شده باشد.

رحمانی فضلی تعارف را کنار بگذارد

این نماینده با انتقاد از عملکرد وزارت کشور در زمینه برخورد با تخلفات انتخاباتی، اظهار داشت: وزارت کشور در خصوص رفتارهای احمدی نژاد هشدار جدی نداده است بلکه تنها مطرح کرده بررسی خواهد کرد.  به نظر می رسد رحمانی فضلی با استخاره و تعارف با احمدی نژاد برخورد می کند اما انتظار داریم با تخلفات انتخاباتی به طور جدی برخورد شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رفتارهای اخیر احمدی نژاد مصداق دقیق فعالیت های انتخاباتی زودهنگام است، گفت: وزارت کشور نباید با مماشات با احمدی نژاد برخورد کند، از نظر اهل تشخیص این اقدامات تبلیغات انتخاباتی است و باید وزارت کشور بعد از تذکر جدی، که بعید می دانیم به آن گوش دهد، با احمدی نژاد و تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برخورد کند./

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.