شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

❖ جعفرزاده در سومین کنگره حزب مردمی اصلاحات:

پای نظامی که امام راحل برای ما ترسیم کردند خواهیم ماند

جمعه,۲۶ام آبان ۱۳۹۶ - سیاسی

 غلامعلی جعفرزاده عصر امروز (پنجشنبه) در سومین کنگره حزب مردمی اصلاحات با اشاره به شخصیت مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی اظهارکرد: آیت‌الله هاشمی یعنی ۵۰ سال خدمت، مظلومیت و جفایی که در حق ایشان شد.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی افزود: باید کشور به نقطه اول برگردد؛ به همان چیزی که سال ۵۷ وعده آن را به مردم دادید و آقای هاشمی بنا داشت به آن نقطه برسیم.

وی با تاکید بر اینکه آینده سیاسی کشور به احزاب امید دارد، خاطرنشان کرد: ما باید مطالبات مردم را از حاکمیت داشته باشیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با اشاره به ارسال کمک‌های مردمی به مناطق زلزله‌زده گفت: ما چه‌کار کرده‌ایم که مردم می‌گویند ما خودمان می‌خواهیم امکانات را به مردم برسانیم و به مسئولان اعتماد نداریم!

جعفرزاده با تاکید بر اینکه احزاب باید به‌دور از افراط و تفریط کار کنند، تصریح کرد: نباید بگذاریم یکی با پوپولیست و لباس رفتگری شعار خادمی مردم را بدهد.

وی با تاکید بر اینکه ما پای نظامی که امام راحل برای ما ترسیم کردند خواهیم ماند، گفت: حواستان به بذر ناامیدی در جامعه باشد و ما می‌توانیم کشور را بسازیم.

نماینده مردم رشت در مجلس با تاکید بر اینکه ما منتقد دولت هستیم، گفت: این دولت تنها بیرق ما است و باید تلاش کنیم موفق شود مبادا با دست خودمان این بیرق را زمین بزنیم.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.