شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پرونده های خارج شده از وزارت اطلاعات پاشنه آشیل فشار احمدی نژاد بر برخی افراد شده است

یکشنبه,۶ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی

فاضل موسوی ، نماینده و عضو کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم در گفت و گویی مدعی شده بود که احمدی نژاد با عزل مصلحی، به پرونده های افراد مختلف در وزارت اطلاعات دست پیدا کرده است و از برخی از این اطلاعات در خصوص آن افراد استفاده می کند.

ادعایی که حالا مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی با جزییات بیشتر آن را تایید می کند و از وزارت اطلاعات دولت روحانی درخواست رسیدگی جدی به این موضوع را دارد. این نماینده مجلس دهم تصریح دارد که احمدی نزاد از ابتدا با این نیت اژه ای را عزل کرد که به پرونده ها در زمان سرپرستی دست پیدا کند و بعد از آن نیز به این علت که مصلحی به او باج امنیتی نداد ، در پی عزل مصلحی برای تسلط خود بر وزارت اطلاعات بود که با واکنش قاطع رهبر انقلاب رو به رو شد .

جعفرزاده ایمن آبادی در این خصوص می گوید: واقعیت امر این است که برخی از افراد و مجموعه ها که در حال حاضر هنوز دولت قبل را همراهی می کنند ، دلایلی غیر از قبول داشتن و علاقه و دوست داشتن و سرسپردگی دارند و در حقیقت تحت فشار هستند.

نماینده مردم رشت با بیان این که احمدی نژاد از این افراد اطلاعاتی دارد که با استفاده از آن ها خواسته های خود را تحمیل می کند، افزود: پیش بینی می شود آقای احمدی نژاد نقطه ضعف هایی را از این افراد دارد که آن ها را به رخ شان می کشد.

این نماینده مجالس نهم و دهم در خصوص این مطلب تصریح کرد: در دولت قبل در بازه زمانی کوتاهی احمدی نژاد وزیر وقت اطلاعات محسنی اژه ای را عزل و سرپرستی وزارت اطلاعات را بر عهده گرفت که در این بازه زمانی خلاء امنیتی به وجود آمده است.

پرونده های خارج شده از وزارت اطلاعات پاشنه آشیل فشار احمدی نژاد بر برخی افراد شده است.

جعفرزاده ایمن آبادی خاطر نشان کرد: همان طور که پیش بینی می شد اطلاعات برخی از افراد شاخص کشوری از وزارت اطلاعات خارج شده و این اطلاعات پاشنه آشیل فشار احمدی نژاد بر این افراد شده است تا در برابر رفتارها و سیاست های احمدی نژاد سکوت و حتی در مواردی نیز بالاجبار ایشان را همراهی کنند.

وی ادامه داد: عزل اژه ای قوی ترین انگیزه برای این موضوع بوده است و در حقیقت  نیت این بود که احمدی نژاد بتواند به عنوان رییس جمهور سه ماه در کسوت سرپرست وزارت اطلاعات قرار گیرد و این برنامه ها را بیش از پیش پیاده کند

ثبت نظر ممکن نیست.


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.