شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پس از روی کار آمدن دولت یازدهم هیچ تغییری در مدیریت مجموعه ی آمارگیری رخ نداده است

شنبه,۲۲ام آبان ۱۳۹۵ - سیاسی

‍ مهندس جعفرزاده نماینده مردم رشت گفت: آمارهایی که استانداری در خصوص نرخ بیکاری در استان گیلان ارائه می دهد درست است.

نماینده ی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از روی کار آمدن دولت یازدهم هیچ تغییری در مدیریت مجموعه ی آمارگیری رخ نداده است، ادامه داد: چگونه آن زمان که نرخ بیکاری استان در مقایسه با سایر استان ها وضعیت نابسامانی داشت کسی اعتراضی به وضعیت اشتغال در استان نمی کرد اما حالا چرا برخی صحت آمار ارائه شده توسط استاندار که بر پایه ی اطلاعات مرکز آمار به عنوان مرجع رسمی می باشد را زیر سوال می برند؟

جعفرزاده در خصوص انتقادات اخیر یکی از پایگاه های خبری کشوری به عملکرد خود گفت: بنده انتقادی را نسبت به اظهارات آقای محسن رضایی در خصوص پرداخت یارانه ی 150هزار تومانی داشتم که گویا چندان به مذاق برخی خوش نیامد و همین موضوع سبب شد تا استارت انتقادات به بنده زده شود.

وی اظهارات منسوب به خود در خصوص تفهیم شدن نمایندگان توسط معاون رئیس جمهور را قبل از جلسه ی رای اعتماد به وزرا را تکذیب کرد و گفت: به ولله اینها دروغ است. بنده هیچگاه نگفتم نوبخت شرایط رای دادن به وزرا را تفهیم کرده است، بلکه قبل از جلسه ی رای اعتماد جلساتی را با وزرای پیشنهادی داشتیم و بعد از ان هم با دکتر نوبخت دیداری برگزار کردیم.

نماینده ی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بعد از جلسه با دکتر نوبخت بود که خبرنگاری با من تماس گرفت و به صورت یک طرفه مصاحبه ای را انجام داد که از آن مصاحبه برداشت نا به جایی شد. بنده هیچگاه نگفتم نوبخت شرایط رای دادن به وزرا را تفهیم کرده است

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.