شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پیام تبریک مهندس جعفرزاده بمناسیت فرارسیدن روزخبرنگار

شنبه,۱۶ام مرداد ۱۳۹۵ - سیاسی

.

.

.

.

.

.

بسم الله الرحمن الرحیم
۱۷ مرداد در تقویم فرهنگی کشور مزّین به عنوانی می‌باشد که یادآور خاطرات شهید گرانقدر محمود صارمی است که به واسطه نوع شغل خود، وظیفه‌ای سنگین برعهده داشت و در راه اعتلای نام مقدس اسلام حتی از جان خود گذشت و رویدادی را ثبت کرد تا رسالت حرفه خویش که همان امانت داری و صداقت است را همچون برکی زریّن بر قلّه افتخارات بتاباند.
آری، سخن از روز خبرنگار است. روزی که گویی قلم بار دیگر به مظهر عشق و درخشش تبدیل شده تا شما عزیزان بدانید چگونه می بایست به رغم بسیاری از کمبودها و سختی ها، با اطلاع رسانی درست و نقد و تحلیل های دلسوزانه برای بهبودی امور گام بردارید.
با تبریک این ایام به تمامی خبرنگارانی که در ایفای رسالت خود و در دفاع از آرمانهای نظام تلاش بی وقفه دارند،اهتمام مسئولان فرهنگی استان در برگزاری روز خبرنگار را قدر نهاده و امید آن دارم خبرنگاران همواره از منزلت رفیع هم شان با مسئولیت خطیر خود بر خوردار باشند و قلم آنها جز برای رضایت الهی و در مقام خیر فعال نشود.
اینجانب، روز خبرنگار ، روز حق گویی و حق جویی و روز پاسداشت قلم را به همه روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور و خصوصا خبرنگاران پر تلاش استان گیلان تبریک عرض نموده و برای آن مجاهدان بی ادعای این عرصه، آرزوی سرافرازی و تداوم فعالیت و توفیق دارم .
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
نماینده مردم شریف شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی

ثبت نظر ممکن نیست.


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.