شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

پیش‌نویس «فراکسیون سوم» مجلس نهایی شد

سه شنبه,۱ام تیر ۱۳۹۵ - سیاسی
ماینده مردم رشت گفت: پیش نویس فراکسیون سوم مجلس نهایی شده و این فراکسیون در روزهای آینده آغاز به کار می‌کند.
غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت با اشاره به تشکیل فراکسیون سوم در مجلس گفت: برخی از تشکیل فراکسیون سوم در مجلس مضطرب شده‌اند.
وی با بیان اینکه باید از تشکیل فراکسیون سوم در مجلس دهم استقبال کرد، افزود: باید از تضارب افکار و اندیشه‌ها در مجلس حمایت شود.
پیش نویس فراکسیون سوم نهایی شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه فراکسیون سوم مشی مستقل و اعتدالی دارد، تأکید کرد: در حال حاضر شاهد کم لطفی دو فراکسیون اصلی مجلس درباره تشکیل فراکسیون سوم هستیم، این در صورتی است که این فراکسیون اهدافی در جهت کمک به دولت و مجلس دارد.
ایمن‌آبادی در ادامه تصریح کرد: طبق مذاکرات انجام شده، فراکسیون سوم پس از تشکیل کمیسیون ‌های مجلس به صورت رسمی کار خود را آغاز می‌کند.
وی تاکید کرد: در حال حاضر پیش نویس فراکسیون سوم به اتمام رسیده است و پس از ابلاغ به تصویب اعضای فراکسیون می‌رسد.
دوست داشتم نام فراکسیون «رهروان ولایت» باشد
نماینده مردم رشت در ادامه درباره اسامی پیش‌بینی شده برای فراکسیون سوم گفت: چندین اسم برای این فراکسیون در نظر گرفته شده است که نهایتا یکی از این اسامی با تصمیم اعضا انتخاب خواهد شد.
وی افزود: بنده به شخصه تمایل داشتم نام این فراکسیون «رهروان ولایت» باشد ولی خوب این اتفاق نیفتاد.
پیشنهادات به «جلالی» برای ریاست فراکسیون
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا آقای جلالی هم به این فراکسیون ملحق خواهد شد یا خیر، گفت: در حال حاضر آقای جلالی در رأس مجموعه فراکسیون سوم قرار دارد.
ایمن ابادی در پایان در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه به نظر شما آیا آقای کاظم جلالی رییس فراکسیون سوم خواهد بود یا خیر؟ گفت: بنده پیشنهاد می‌کنم ایشان ریاست این فراکسیون را بر عهده بگیرد.
نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.