شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی

پیش از بررسی بودجه95،برنامه ششم باید تصویب شود

جمعه,۱۵ام آبان ۱۳۹۴ - سیاسی

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی صبح روز پنجشنبه 14 آبان در جمع کارکنان بنیاد شهیدو امورایثارگران استان گیلان گفت : امروز کشور به برکت خون پاک شهدا و برکت وجود مقام معظم رهبری به بهترین موقعیت رسیده است و در علوم هسته ای به نقطه رسیدیم که هیچ کدام از دشمنان و حتی دوستانمان باور نمی کردند.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی همچنین به ارائه گزارشی در خصوص روند بودجه سال آینده پرداخت و اظهار داشت : پایان سال جاری برنامه پنج ساله پنجم به اتمام خواهد رسید و کشور وارد برنامه ششم خواهد شد و لازم از پیش از ارائه لایحه از سوی دولت در خصوص بودجه سال 1395 ، برنامه تصویب شود زیرا بدون برنامه قطعا نمی شود بودجه نوشت و دولت باید هرچه سریعتر برنامه را ارائه نماید تا در بررسی بودجه سال آینده به مشکلی بر نخوریم.
سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی در ادامه به فعالیت های بنیاد شهید و امورایثارگران اشاره کرد و گفت: خوشبختانه با مشارکت نمایندگان مجلس که جمع کثیری از آنها از جامعه ایثارگری هستند ، طرح های مرتبط با بنیاد با استقبال بسیار خوبی در مجلس مواجه می شود و رای بالایی نیز کسب می نماید.
وی افزود: بعنوان نماینده  از سوی مجلس در کارگروه تنظیم برنامه ششم در بنیاد عضو می باشم و جلسات منظم نیز از سوی بنیاد مرکز برای بررسی و تنظیم برنامه برگزار می شود که دستاوردهای خوبی برای جامعه بزرگ ایثارگری خواهد داشت.
جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی با اشاره به خاطرات بسیار خوب سالهای خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار داشت: حلاوت و شیرینی خدمت به بهترین اقشار جامعه هیچگاه فراموش نخواهم کرد و  باور دارم از جمله بهترین کارکنان در مجموعه دستگاههای اجرایی در بنیاد مشغول به خدمت هستند که قطعا کار آنها ارج و قرب الهی خواهد داشت.
مدیرکل بنیاد شهیدو امورایثارگران استان گیلان نیز در این جلسه با تقدیر از تلاشهای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: از نمایندگان ایثارگر مجلس شورای اسلامی انتظار داریم کمک کار بنیاد در تصویب قوانین و بودجه  مرتبط با جامعه ایثارگری و  بنیاد باشند.
وی افزود : مجموعه همکاران ما در بنیاد با وفاق و همدلی و همزبانی و همت والا و با نشاط و عشق  و علاقه چشم بر مشکلات  می بندند و نمی گذارند مشکلات  مانع انجام وظایشان به بهترین اقشار جامعه باشد.
ابراهیم طاهر نژاد ادامه داد : در یک اراده جمعی تصمیمی به ارتقاء انضباط مالی و اداری در حوزه تعامل با ایثارگران پیش می رویم تا وظایف خود را در خصوص جامعه هدف خود جامه عمل بپوشانیم.
مدیرکل بنیاد شهیدو امورایثارگران استان گیلان در پایان گفت:  خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تمامی مراحل انقلاب پای نظام ایستادند و همواره پیشگام حمایت از ولایت و انقلاب بوده اند.

bonyad001

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.