شاهد شمال، پایگاه خبری تحلیلی گیلان

جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح محورهای نشست فراکسیون با وزیر ورزش و جوانان

چهارهزار پروژه ناتمام ورزشی مورد بحث و بررسی قرار رگرفت

دوشنبه,۱۶ام اسفند ۱۳۹۵ - سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درگفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با اشاره به برگزاری نشست صبح امروز فراکسیون مستقلین ولایی با وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: به منظور ایجاد فضای تعاملی میان دولت و مجلس و کاستن از تنش‌های موجود و پیش بردن مسائل به سمت موضوعات تخصصی سعی می‌کنیم ارتباط خود را با کابینه و وزاری دولت بیشتر کنیم.

او با بیان اینکه در این راستا جلسات هفتگی فراکسیون مستقلین ولایی با مسئولان برگزار می‌شود،‌ خاطرنشان کرد: طبیعتا نظر ما این نیست که طرح مسائل سیاسی نادرست بوده یا سیاسی بودن اتفاق‌ها خوب نیست، قطعا مشکلی در سیاسی بودن مسائل وجود ندارد با این حال اولویت برای ما امور تخصصی و کاری است.

نائب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: بر این اساس صبح امروز آقای سلطانی‌فر با حضور در جلسه فراکسیون به بیان مسائل مختلف وزارت ورزش و جوانان از جمله مباحث مربوط به اعتبارات و بودجه، پروژه‌های نیمه کاره، بحث خصوصی سازی و حوزه جوانان را مطرح کرد.

او در پاسخ به این سوال که علت بیان تذکر رئیس و برخی از اعضای فراکسیون مستقلین ولایی در انتقاد از عملکرد صدا و سیما، در شرایطی که رئیس سازمان صدا و سیما هفته گذشته در فراکسیون حاضر شده بود و مشکلات و مطالبه‌های نمایندگان مطرح شد، چه بود، گفت: به هر حال بیان تذکر از هر مسئولی در جلسه فراکسیون حاضر شد دیگر مورد انتقاد ما قرار نگیرد.

جعفرزاده ایمن آبادی در عین حال با اشاره به نحوه پوشش نشست روز گذشته مجلس در صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: معتقدیم صدا و سیما در این رابطه در حق مجلس کم لطفی کرد و نمایندگان نیز در این رابطه انتقاداتی مطرح کردند.

او همچنین در تشریح محورهای نشست صبح امروز این فراکسیون با وزیر ورزش و جوانان گفت: دست به ادغام حوزه ورزش و جوانان و همچنین مشکلات وزارت ورزش از جمله محورهای این جلسه بود.

جعفرزاده ایمن آبادی در پایان اعلام کرد: آقای سلطانی فر نیز در این جلسه برخی از مطالبه‌های وزارت ورزش و جوانان را مطرح کرد و در عین حال نسبت به اعتباری که در برنامه ششم در حوزه ورزش و جوانان تخصیص یافت از مجلس تشکر و قدردانی کرد و توضیحاتی درباره چگونگی هزینه کرد این بودجه نیز ارائه کرد.

نظرات مغایر با اصول اخلاقی و قوانین وب سایت منتشر نخواهد شد

*


کليه حقوق اين وب سايت محفوظ است.انتشار محتواي اين وب سايت به شرط درج نام و آدرس سايت بلامانع است.